https://forms.gle/G3L9YSvetNb98qFCA Dzisiaj, 26 sierpnia o godzinie 7pm rozpocznie się druga tura rejestrcji uczniów do Szkoły Języka Polskiego Im. Jana Pawła II w Bostonie. Nauczanie odbywać będzie się w systemie stacjonarnym (ilość miejsc ograniczona) oraz online (ilość miejsc nieograniczona). Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest rejestracja ucznia oraz opłacanie czesnego (miesięcznie). Wolne miejsca na dzień dzisiejszy: Maluchy- 12 miejsc Starszaki - 10 wolnych miejsc Zerówka- 4 wolne miejsca Klasa 1 - 11 woplnych miejsc Klasa 2 - 3 wolne miejsca Klasa 3 - 8 wolnych miejsc Klasa 4 - 8 wolnych miejsc Klasa 5 - 7 wolnych miejsc Klasa 6 - 8 wolnych miejsc Klasa 7 - 8 miejsc Klasa 8 - 5 wolnych miejsc

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
6 marca 2021 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa III AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 22 - - -

 


Fryderyk Chopin- muzyczny geniusz.

 
Witam,
W sobote skonczylismy pracowac nad wielkim kompozytorem i pianista Fryderykiem Chopinem. Na zadanie domowe prosze wykonac zadania na stronach 86, 87 i 88. Prosze nauczyc sie pieknie czytac tekst w zeszycie pt." Piekny koncert", uczniowie pracujacy w domu prosze poczytac wiersze o Chpinie w podreczniku. Przesylam dwa linki do filmiku o Chopinie i muzyki Chopina "Walc wiosenny", ktore widzielismy w szkole, zapraszam do ogladania i przesluchania w domu.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://www.youtube.com/watch?v=3ReAP1OF8os

https://www.youtube.com/watch?v=dN1XUV6QclU&t=326s

 

 

 

 

 

 

 

2021-03-03 07:08:37 ET
Sylwia Kloczkowska
6 marca 2021

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

Ferie zimowe.

 
Witam serdecznie,
Przypominam ze jutro 2/20/21 nie ma zajec szkolnych.
Nie ma tez zadania domowego na ferie🥰 jest to dobry czas aby nadrobic zaleglosci. Prosze pamietac o czytaniu po polsku 10 min dziennie 👍
Temat 19 bedziemy konczyc po feriach.
Pozdrawiam Sylwia Wadach-Kloczkowska

 

 

 

2021-02-19 23:03:55 ET
Sylwia Kloczkowska
20 lutego 2021

 


Legenda o Wisle, czesci mowy.

 
Witam,
Na zajeciach przerabialismy legende o powstaniu Wisly. Przerabialismy cwiczenia zwiazane z rzeczownikami, czasownikami i przymiotnikami. Na zadanie domowe prosze wykonac strony 73 - 75. Prosze nauczyc sie pieknie czytac legende pt. "Dwa zrodla" 60 - 61. Wiekszosc dzieci zaliczyla juz nazwy miwsiecy, dni tygodnia oraz wierszyk, jesli ktos ma jeszcze cos do nadrobienia to chetnie przepytam w sobote. W sobote bedziemy przerabiac temat 19.
13 lutego bedziemy swietowac Walentynki, dzieci moga przyniesc walentynki dla swoich kolegow i kolezanek. Ja bede je rozdawac. Rodzicow z trojki klasowej poprosze o walentynkowe ciasteczka.
Przypominam ze 20 luty jest to dzien wolny od szoly - ferie zimowe.
Serdecznie pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://www.youtube.com/watch?v=a9QKfoo0ob4

 

 

 

 

 

2021-02-07 17:13:49 ET
Sylwia Kloczkowska
13 lutego 2021

 


Jak powstalo Zakopane? Rodzaje zdan.

 
Witam,
Na zajeciach rozmawialismy o zimowej stolicy Polski jaka jest Zakopane oraz o rodzajach zdan (oznajmujace, pytajace, wykrzyknikowe ). Prosze aby dzieci nauczyly sie czytac z piekna intonacja tekst pt. "Jak powstalo Zakopane?" s.46-47. Na zadanie prosze wykonac strony 57-59. W sobote bedziemy przerabiac temat 18.
Dziekuje i pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2021-02-01 22:46:38 ET
Sylwia Kloczkowska
6 lutego 2021

 


Warszawa, przymiotniki

 
Witam,
W ostatnia sobote przerobilismy temat 15. Rozmawialismy o Warszawie o przymiotnikach oraz o stopniowaniu przymiotnikow. Mielismy fajny czas pracujac nad maskami i innymi dekoracjami karnawalowymi. Klasowa zabawa karnawalowa zajela nam ostatnia godzine lekcyjna. Byly tance, zabawy i poczestunek (dziekuje trojce klasowej) mam nadzieje ze dzieci sie dobrze bawily. Na zadanie domowe prosze wykonac cwiczenia na stronach 30 -31. W zeszycie dzieci maja wklejony wierszyk o miesiacach prosze nauczyc sie go na pamiec do 13 lutego.
W ta sobote bedziemy przerabiac temat 17.

Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2021-01-27 17:06:43 ET
Sylwia Kloczkowska
30 stycznia 2021

 


Dzien Babci i Dziadka

 
Witam serdecznie,
W sobote przerabialismy temat 16 w drugiej czesci podrecznika. Na zadanie domowe prosze wykonac strony 44 i 45 oraz nauczyc sie czytac teksy pt. Nagly wyjazd s.32- 33. Temat z okazji Dnia Babci i Dziadka czesto niesie ze soba osobiste emocje, duzo rozmawialismy w klasie na ten temat. obmyslalismy rowniez w jaki sposob mozna skladac zyczenia dla Dziadkow: za pomoca tradycyjnego listu, emaila, telefonu skypa lub innego komunikatora. Wykonalismy rowniez sliczne upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W sobote bedziemy przerabiac temat 15 oraz przyniose specjalna czytanke o miesiacach.
Na ta sobote przewidziana jest rowniez klasowa zabawa karnawalowa: w klasie bedziemy pracowac nad maskami karnawalowymi, przewidziany bedzie drobny slodki poczestunek, zabawy i tance. Komitet rodzicielski funduje pizze a szkola napoje.

Dziekuje i pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2021-01-19 20:10:54 ET
Sylwia Kloczkowska
23 stycznia 2021

 


- - - Strona 1 z 22 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs