RUSZYŁY ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022!!!!!!!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa III AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 19 - - -

 


Zyczenia radosnych wakacji.

 
Witam serdecznie,
Chcialam bardzo podziekowac za cudowne pozegnanie i szczodry upominek. Bardzo sie ciesze ze moglam miec wklad w ksztaltowaniu mlodych osobowosci oraz w polonijnym wychowaniu waszych dzieci. Zycze sukcesow i wytrwalosci w nauce jezyka polskiego. Teraz cieszmy sie wakacjami, sloncem i zasluzonym odpoczynkiem.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

PS. Nie zapominajcie czytac po polsku :-)

 

 

 

2021-06-17 23:17:21 ET
Sylwia Kloczkowska
18 czerwca 2021

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

Zakonczenie roku szkolnego 2020/2021

 
Drodzy trzecioklasisci,
Jutro zakonczenie roku szkolnego!
Serdecznie zapraszam na godzine 9:30, odbior dzieci o godzinie 12:00 z parkingu jak zawsze. Dziekuje Wam za cudowne trzy lata❤♥️♥️
Pozdrawiam Sylwia Wadach-Kloczkowska

 

 

 

2021-06-11 22:28:22 ET
Sylwia Kloczkowska
12 czerwca 2021

 


Moja ksiazka

 
Witam,
Przypominam o zadaniu domowym z przed 3 tygodni - Zaprojektowanie i napisanie opowiadania, juz nie moge sie doczekac rezultatow 🥰🥰🥰
Dzieci ktore ucza sie on line to zadanie tez dotyczy - do zobaczenia w piatek na zoom.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2021-06-03 19:24:22 ET
Sylwia Kloczkowska
5 czerwca 2021

 


Powtorka, Lektura pt. "O psie ktory jezdzil koleja."

 
Witam serdecznie,
Na poczatku musze pochwalic wszystkie dzieci za fantastyczne przygotowanie sie do Testu wiedzy o Polsce. Zarowno dzieci w klasie jak i uczniowie na zoomie prezentowali bardzo wysoki poziom co dalo odzwierciedlenie w celujacych ocenach, gratuluje, dobra robota!!!
W sobote nie ma zajec - Memorial Weekend. Na ostatnich zajeciach przerabialismy lekture Romana Pisarskiego pt. "O psie, ktory jezdzil koleja.
Na nastepne zajecia prosze przygotowac swoje ksiazeczki. Przypomne sposob w jaki bede oceniala, kazdy moze otrzymac 100%. Na ocene sklada sie zaprojektowanie okladki, ktora musi zawierac: imie autora 10% ,imie ilustratora 10%, tytul ksiazki 10%, obrazek na okladce 10%. Tresc i obrazki opowiadania w ksiazce 60%.
Pozdrawiam i zycze milego weekendu Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://www.youtube.com/watch?v=Lkuy6n0l1aY

 

 

 

 

 

2021-05-27 23:24:26 ET
Sylwia Kloczkowska
5 czerwca 2021

 


Jak powstala ksiazka, powtorka z gramatyki.

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze nauczyc sie czytac tekst na s.234. Prosze wykonac cwiczenia na s.243. W sobote bedziemy pisac Test Wiedzy o Polsce, prosze aby dzieci sie przygotowaly, ale nie wypelnialy podrecznikow s. 250- 256. W sobote rozmawialismy jaka jest historia ksiazki, dzieci maja na zadanie domowe wykonac swoje ksiazki do 5 czerwca, kazdy moze otrzymac 100%. Na ocene sklada sie zaprojektowanie okladki, ktora musi zawierac: imie autora 10% ,imie ilustratora 10%, tytul ksiazki 10%, obrazek na okladce 10%. Tresc i obrazki opowiadania w ksiazce 60%. Mam nadzieje ze kazdy bedzie mial wiele zabawy z praca nad wlasna opowiescia, prosze sie nie spieszyc bo jest duzo czasu na ten projekt.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://www.youtube.com/watch?v=MLXEpBmfc_A

https://www.youtube.com/watch?v=ANmdNMlK6Gc

 

 

 

 

 

 

 

2021-05-16 22:44:42 ET
Sylwia Kloczkowska
22 maja 2021

 


Dzien Mamy

 
Witam,
Mam nadzieje ze wszystkie mamy mialy wspaniale Swieto Matki oraz mam nadzieje ze spodobaly wam sie upominki. Dzieci sie bardzo napracowaly i wlozyly w dekoracje wiele serca. Na zadanie domowe prosze nauczyc sie pieknie czytac tekst s. 221- 223. Prosze rowniez uzupelnic cwiczenia s.231- 233.

22 MAJA ZAPOWIADAM TEST Z WIEDZY O POLSCE s 250 - 256 prosze sie przygotowac ale NIE wypelniac podrecznikow.

PRZESYLAM PIOSENKE KTORA SPIEWALISMY W SZKOLE
(tempo bardzo szybkie, rewelacyjna piosenka do cwiczen jezykowych i pracy nad wymowa jezyka polskiego)

Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://www.youtube.com/watch?v=pamULWD7hzY

 

 

 

 

 

2021-05-11 21:13:42 ET
Sylwia Kloczkowska
15 maja 2021

 


- - - Strona 1 z 19 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs