ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024, 9 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia Komitetu RodzicielskiegoStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 19 - - -

 


Sklepik szkolny

 
Z powodu braku rodziców chętnych do pomocy, sklepik jutro będzie zamknięty.
Proszę nie zapomnieć o drugim śniadaniu dla dzieci.

 

 

 

2024-02-16 17:14:15 ET

SJP Boston

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

Sobota 17 luty

 
Szczęśliwych Walentynek kochani
Poniżej zamieszczam linka do zamówień ze sklepiku i do zapisów do pomocy

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10csdIF4ybNHB4jl6UXKDpXsKTurPZIQBDvPgliENuA0/edit

W tym tygodniu dyżur mają klasy 7 i Starszaki ale chętni z innych klas są też mile widziani. Zwłaszcza że mnie niestety w tym tygodniu nie będzie i pani Marty Król też nie. Bardzo prosimy by pani Ewelina nie została sama w sklepiku bo jedna osoba po prostu tych zamówień nie ogarnie.
Dziękujemy wszystkim wspaniałym rodzicom za nieustanne wsparcie.
Mamy nadzieję że dzieciaki się super bawiły na balu Karnawałowym mimo iż nasz wodzirej nie dotarł z powodu choroby. Nie było też pana Tomka by pomóc podłączyć się do głośników. Ale jedzonko było pyszne i pączki też pychota. Dziękujemy wszystkim rodzicą którzy dodatkowo przynieśli inne poczęstunki.

Poczta walentynkowa była wielką frajdą dla wielu dzieciaków i mamy też nadzieję że drobne prezenty od komitetu się dzieciakom podobały.
Akurat się tak złożyło że mieliśmy tylko jeden termin w tym roku na bal i walentynki. Nie było łatwo to wszystko połączyć i do tego 8 i 7 klasa były na wycieczce szkolnej więc naprawdę mieliśmy spore braki.
Ale udało się, jakoś przetrwaliśmy i cieszymy się że tak dużo dzieciaków było na balu i super się bawili.
Pozdrawiamy i w razie pytań proszę dzwonić lub pisać.
aniaziuja@gmail.com
401-413-8963

Dziękujemy
Ania, Marta i Ewelina

 

 

 

2024-02-14 21:52:26 ET

Anna Żurowska

 


Sobota 3 Luty

 
Witamy
1. Sukces loterii
2. Sklepik
3. Bal Karnawałowy (10luty)
4. Poczta Walentynkowa (10luty)

1. Mam nadzieję że trójki klasowe znalazły chwilkę żeby wam wszystkim rodzicom przekazać nasze ogromne podziękowania za trud i zaangażowanie włożone w przygotowanie i przeprowadzenie naszej loterii na rzecz napraw w budynku szkolnym. Cała akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Nie tylko zebraliśmy wystarczającą kwotę ale też pokazaliśmy wszystkim naszą Polską organizację, hojność i pracowitość. Jak już wspominałam wcześniej zebraliśmy dużo komplementów odnośnie funkcjonowania naszej szkoły i pochwał dla rodziców za wytrwałość i chęć przywożenia dzieci na szósty dzień szkoły i przekazywania im nie tylko zdolności władania polskim językiem ale też naszą kulturę i nasze tradycje.
Jeszcze raz ogromne dzięki
Jesteście Wspaniali 🙏❤️

1. Link do zamówień i zapis do pomocy :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10csdIF4ybNHB4jl6UXKDpXsKTurPZIQBDvPgliENuA0/edit

Na dyżur w tą sobotę zapraszamy rodziców Maluszków i klasy 8
Oraz innych chętnych.

3. Link na Bal Karnawałowy :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13XUOLoNRr2Wr0xPicuRdxADehE-GFIiemZ4UUprgZLY/edit

4. Poczta walentynkowa odbędzie się w sobotę 10 lutego.
Przypominamy że do skrzynki nie wrzucamy prezentów dla całej klasy. Tylko kartki lub listy własnoręcznie robione lub wypisane. Na kopercie podajemy imię nazwisko i klasę adresata
Nie koniecznie są to listy do sympatii sercowych, można śmiało wysłać list do przyjaciół, kolegów albo znajomych którym chcielibyśmy umilić dzień.
Rodzice też mogą się dołączyć i wrzucić rano kartkę lub liścik dla swoich pociech lub nauczycieli.
Zapraszamy do wspólnej zabawy 😍❤️

Pozdrawiamy
Ania, Ewelina i Marta
aniaziuja@gmail.com
401-413-8963

 

 

 

2024-01-31 19:58:08 ET

Anna Żurowska

 


Sobota 27 Stycznia

 
Witamy. Sporo informacji w tym mailu będzie więc rozwinięcia będą poniżej.
Link na gofry i zapisy do pomocy w sklepiku będzie pierwszy :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10csdIF4ybNHB4jl6UXKDpXsKTurPZIQBDvPgliENuA0/edit

Zapraszamy klasy 3 i 4 na dyżur w tym tygodniu.

1. Podsumowanie zebrania
2. Loteria fantowa
3. Bal karnawałowy
4. Pocztą walentynkowa

1. Dziękujemy wszystkim którzy dotarli na nasze zebranie. Dziękujemy za pączki, ciasteczka i kawusię. Udało nam się omówić wszystkie zaplanowane tematy i wydaje mi się że poszło to bardzo zręcznie. Wybraliśmy jednogłośnie najlepszy pomysł na tegoroczny dzień dziecka. Bardzo dziękuję wspaniałej pani Magdzie Bogusz za przejęcie kontroli nad organizacją tego święta. Konkretniejsze szczegóły będą za kilka tygodni lub u trójek klasowych.

2. Loteria Fantowa !!!
To już ostatni tydzień na zapięcie wszystkiego na ostatni guzik i pokazania naszej szkoły z dobrej strony. Na uroczystym losowaniu będziemy mieli stoliki przygotowane dla na szych hojnych sponsorów. Szkoła przygotuję drugie danie i może jakąś zupę. Rodzice zostali poproszeni o jakieś ciasta. Proszę się zgłaszać do zarządu klasowego z ofertą ciast. Ciasta prosimy przynieść na sobotę, najlepiej nie pokrojone ponieważ będziemy je sprzedawać i kawałki powinny być mniej więcej tej samej wielkości. W sobotę jest ostatni dzień na przyniesienie koszów fantowych i ciast na Niedzielę. Losy będzie można jeszcze kupić w niedzielę przed losowaniem. Zapraszamy do wsparcia naszej szkoły. Nagród jest naprawdę mnóstwo i są bardzo atrakcyjne.

3. Na zebraniu również omówiliśmy temat Balu Karnawałowego który kiedyś cieszył się ogromną popularnością wśród naszych dzieciaków. Jak zawsze staramy się wnieść do naszej szkoły jak najwięcej polskich tradycji z którymi my się wychowaliśmy. Bale karnawałowe zapewne wszyscy mile wspominamy. Niestety było w tym roku bardzo trudno z ustaleniem terminu gdyż sala jest tylko dostępna w Sobotę 10 lutego. Musimy wiedzieć ile by było potencjalnych chętnych do wzięcia udziału w takiej imprezce.
Wstępny plan :
Bal Karnawałowy 10 lutego od godziny 14:00 do 16:00 (możemy przedłużyć do 17:00 jeżeli będą chętni by zostać dłużej)
Rodzice lub opiekunowie muszą być z dziećmi.
Bilety wstępu $10.00 od dziecka (można zapraszać znajomych z poza szkoły za tą samą opłatą ) opiekunowie bez opłaty.
Opłata powinna nam pokryć koszty: pizzy, napoi, DJ-ja i innych drobnych poczęstunków. Ostatnim razem dzieciaki miały wielką frajdę ze śpiewaniem karaoke na scenie i braniem udziału w wielu konkursach tanecznych i zręcznościowych.
Tego samego dnia w godzinach szkolnych każda klasa będzie też miała dyskotekę w 3 grupach wiekowych nadzorowaną przez nauczycieli. Bal będzie kontynuacja tej zabawy z możliwością przebrania się w kostiumy i z posiłkiem.

Aby bal się odbył, musimy wstępnie wiedzieć czy jest wystarczająco dużo chętnych. Prosimy aby państwo kliknęli na ten link i zapisali dzieciaki jeżeli myślicie że to dobry pomysł i chcecie byśmy to organizowali. Musimy wiedzieć do Poniedziałku 29 stycznia aby mieć wystarczająco dużo czasu na przygotowanie i zamówienie DJ-ja

Link na Bal Karnawałowy:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13XUOLoNRr2Wr0xPicuRdxADehE-GFIiemZ4UUprgZLY/edit

4. Jeeeeej ostatni podpunkt 🤪 Pocztą walentynkowa.
Nowy pomysł ale myślimy że się przyjmie. Też taki trochę styl z naszego dzieciństwa.
Starsze klasy przygotują dużą skrzynkę pocztową (udekorowane pudełko) do której można będzie wrzucać walentynki w kopertach zaadresowanych z imieniem nazwiskiem i klasą odbiorcy. Walentynki muszą być wykonane ręcznie. Jakiś wierszyk albo rysunek. Chcemy promować i rozszerzać różne formy komunikacji a że pocztą papierkową już zanika myślimy że to będzie fajna frajda dla dzieciaków.
Jeżeli ktoś chce robić drobne upominki dla wszystkich w klasie (na styl amerykański) jest to owszem mile widziane ale prosimy by to przekazywać w klasie pod nadzorem nauczycieli. Tych prezentów prosimy nie wrzucać do skrzynki. Skrzynka jest tylko na bardziej typową pocztę walentynkowa w formie listu, kartki, rysunku itp. Nauczyciele się chętnie przyłączą i pomogą z pomysłami. Zarząd szkoły rozniesie te walentynki podczas zajęć do klas. Aby nikomu nie było przykro komitet rodzicielski przygotowuje też drobne upominki dla wszystkich naszych dzieciaków. Dlatego też każdy coś dostanie i będą tylko radosne serca w naszej szkole. Mamy nadzieję że dzieciaki będą miały frajdę z wykonaniem walentynek jak też mega frajdę z otrzymania listów. Walentynki mogą być anonimowe jak też podpisane. Jak kto woli. Poczta walentynkowa jest planowana na 10-go Lutego
Dla uczniów których nie będzie 10-go lutego planujemy też mieć kontynuację 17-go lutego.

To tyle kochani. Trójki klasowe mają więcej szczegółów. Jeżeli ktoś ma pytania to jak zwykle zapraszam pod numer
401-413-8963
Lub mailem
aniaziuja@gmail.com

Pozdrawiamy
Ania, Marta i Ewelina

 

 

 

2024-01-22 21:50:50 ET

Anna Żurowska

 


Sobota 20 Stycznia (zebranie)

 
Witamy!
Ten czas leci jak szalony
Mam nadzieję że wszyscy mieli super długi weekend i może nawet niektórzy trochę wypoczęli, ale pewnie nie bardzo bo wszyscy mamy dzieci w domu 😂

1. Nie będzie sklepiku w Sobotę 20 stycznia
2. Zebranie
3. Loteria

1 — Ze względu na opłatek parafialny w nadchodzącą niedzielę, kuchnia na dole będzie używana do przygotowania potraw na tą uroczystość parafii. Dlatego też nasz szkolny sklepik będzie zamknięty i niestety nie będzie gofrów w nadchodzący weekend (20-Stycznia )
PROSZE SPAKOWAĆ DZIECIĄ DRUGIE ŚNIADANIE!!! 😉

2 — ZEBRANIE 🤩 serdecznie zapraszamy trójki klasowe i wszystkich chętnych rodziców na zebranie które odbędzie się w sali na dole o 10:15
(Jeżeli sala będzie dekorowana na opłatek to przeniesiemy się na górę prawdopodobnie do pokoju nauczycielskiego )
Wiem że wszyscy są bardzo zabiegani ale kochani nie widzieliśmy się w większym gronie od praktycznie początku roku szkolnego. Sporo osób wpada do sklepiku pomagać przy gofrach i jest naprawdę coraz fajniej jak tak wszyscy jesteśmy zgrani. Jesteście naprawdę super. W ostatnią sobotę była trochę tragedia bo byłam sama przez 20 minut i strach mnie ogarniał że dzieciaki będą głodne ale jakoś się udało. Wpadło kilka pomocnych rodziców i mnie podratowali
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za ostatnią Sobotę 🙏🙏🙏
wiecie kim jesteście 😎👍
Na zebraniu chcemy poruszyć kilka tematów.
**** Bal karnawałowydyskoteka Walentynkowa. Coś co zawsze cieszy nasze dzieciaki
**** Jest pomysł żeby zrobić pocztę Walentynkową dla całej szkoły. Czyli skrzynka będzie na dole i każdy może wrzucić walentynkę podpisaną imieniem nazwiskiem i klasą adresata
A komitet rodzicielski rozniesie je w szkole podczas zajęć. Walentynki tylko w formie papierowej najlepiej ręcznie robione.
Szczegóły są jeszcze do dopracowania na zebraniu.
**** końcowe przygotowania do loterii fantowej na naprawę ogrzewania naszej szkoły.
**** pomysły na tegoroczny dzień dziecka
Co roku staramy się zorganizować coś fajnego dla naszych dzieciaków. W zeszłym roku komitet zorganizował wyprawę na wieloryby która była naprawdę niesamowitym przeżyciem dla wielu dzieciaków. Co wymyślimy w tym roku zależy od pomysłowości naszych szkolnych rodziców. Więc zapraszamy na zebranie z głową pełną pomysłów.
Jeżeli ktoś nie może być na zebraniu a ma jakiś pomysł którym by się chciał/chciała podzielić, proszę śmiało wysłać do mnie maila lub smsa. Ja te pomysły przedstawię na zebraniu.
Może przyniesiemy jakieś ciastka i kawę żeby wam podkręcić energię 🤣

3. Loteria zbliża się wielkimi krokami.
Zachęcamy do zakupu losów jeżeli ktoś jeszcze nie kupił. A także do organizowania koszów z fantami z każdej klasy o czym już mam nadzieję wychowawcy wam wspominali. Można wspomóc też ten cel w formie ciast lub ciepłego poczęstunku (np.: zupa, pierogi…), które będą serwowane za opłatą na uroczystym losowaniu (28 Stycznia)

*****To chyba tyle na tą chwile****

Serdecznie zapraszamy
w Sobotę 20 Stycznia na godzinę 10:15 (prawdopodobnie) do Sali im. JP II (czyli na dole)

Pozdrawiamy i dziękujemy
Ania, Marta, Ewelina
aniaziuja@gmail.com
401-413-8963

 

 

 

2024-01-17 14:53:49 ET

Anna Żurowska

 


Zebranie przesunięte na Sobotę 20 stycznia

 
Witam
Bardzo przepraszamy za tą zmianę na ostatnią chwilę ale ze względu na długi weekend sporo osób dało nam znać iż nie będzie ich w szkole.
Zdecydowaliśmy że będzie lepiej to zabranie przełożyć na następną sobotę czyli 20 Stycznia.

Sklepik

Mamy też mało rodziców do pomocy w sklepiku więc serdecznie zapraszamy wszystkich którzy mogą wpaść nawet na 20 minut bo narazie wygląda na to że będę piekła te gofry sama 😱
Troche panikuje ale myślę że wpadniecie 🙏

Przesyłam Linka do zapisów i zamówień :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10csdIF4ybNHB4jl6UXKDpXsKTurPZIQBDvPgliENuA0/edit

Pozdrawiam
Ania
aniaziuja@gmail.com
401-413-8963

 

 

 

2024-01-12 19:10:08 ET

Anna Żurowska

 


- - - Strona 1 z 19 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs