ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024, 9 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
23 września 2023 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia Kulturalno-RozrywkoweStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 2 - - -

 


Bal wszystkich świętych

 
Bal zacznie się mszą św. o godzinie 5:30 p.m.

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2022-10-29 11:24:32 ET

Tomasz Danicki

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

Plecak przyjaźni

 
Drodzy rodzice i uczniowie Szkoły Języka Polskiego,

Chciałam was poinformować że rusza kolejna forma pomocy dla dzieci ukraińskich. Akcja pod nazwą „Backpack of Love” czyli „Plecak Przyjaźni” który przyniesie uśmiech na twarzach dzieci, które znalazły się w nowej jakże trudnej dla nich rzeczywistości.

Każdy może pomóc szczególnie zaangażować się tutaj mogą nasi uczniowie, tworząc kompletne plecaki wypełnione przyborami szkolnymi, pisząc listy, kreując ciekawe kartki które będą podpisane tylko imieniem, wiekiem oraz nazwą szkoły bez prywatnych informacji. Plecaki mogą również zawierać małe maskotki, lub inne malutkie zabaweczki. Uczniowie mogą wybrać sobie dla kogo chcą skomponować plecak (chłopiec, dziewczynka, wiek) każdy plecak powinien być opisany np. „Backpack of love dla 5 letniej dziewczynki” i tutaj już będziemy wiedzieć że w takim plecaku wszystkie artykuły będą dla dziecka w takim wieku, to ułatwi nam sortowanie.

Oczywiście jest to jedna z propozycji, będziemy zbierać też osobno artykuły szkolne (kredki, farbki, kleje, długopisy, flamastry, lunchboxy oraz bieliznę, skarpetki, małe zabawki i malutkie maskotki), będzie cudownie kiedy dzieci zaczną projektować kartki i pisać listy dla swoich kolegów i koleżanek którzy znajdują się w potrzebie. Wszystkie donacje muszą być nowe, nie mogą być to rzeczy używane, można je przynosić do szkoły w każdą sobotę.

Z góry dziękuję za szczodrość i chęć niesienia pomocy.

Polacy Dobrego Serca

https://gofund.me/7f3045a5

 

Załącznik nr 1:

 

 

Załącznik nr 2:

 

 

 

 

2022-05-01 20:08:08 ET

Tomasz Danicki

 


Bal

 
Bal

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-10-23 20:41:54 ET

Tomasz Danicki

 


Rekolekcje

 
Rekolekcje

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-10-02 01:26:11 ET

Tomasz Danicki

 


Rekolekcje

 
Rekolekcje

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-04-22 20:56:17 ET

Tomasz Danicki

 


Kominikat

 
Drodzy Rodzice i Nauczyciele ,

Poniżej treść apelu rodziny z naszej szkoły o pomoc dla chorego dziecka . Zachęcam i proszę o dołączenie się do tej wzruszającej , charytatywnej akcji niesienia pomocy , tak jak już wielokrotnie robiliście to Państwo w przeszłości . Liczy się każda darowizna , chociaż jest tak niewiele czasu na działanie!Piękna prywatna odpowiedź na apel ze strony Pani Edyty Mudrewicz i jej córki Hani , niech będzie pozytywną zachętą aby nie być obojętnym na losowe zmagania innych osób . Pomóżmy w miarę swoich możliwości .

Z poważaniem i serdecznymi podziękowaniami za każdy życzliwy odruch serca ,

Jan Kozak

Dzien Dobry p. Dyrektorze,

Mam nadzieje, ze miewa sie pan dobrze razem ze swoja rodzina.

Chcialam powiadomic o zbiorce pieniazkow dla malutkiego Bartusia z Polski, ktory ma wade serca. Koniec zbiorki na stronie siepomaga jest 20 marca 2021, czas ucieka.

Nie wiem czy p. Dyrektor juz widzial gazete Bialego Orla z ostatniego weekendu, tam sie ukazal artykul o Bartku. Ma niecale 2 latka i planowana jest operacja serca w Bostonie w najblizszym czasie. Moja kolezanka Emila L. z Korycina kolo Bialegostoku oraz blisko naszej Sokolki powiadomila mnie o akcji lepienia "1000 tysiaca balwanow dla Bartusia", w jakis tam sposob pomaga przy zbiorce. Poprzez akcje lepienia balwanow chcieli zainteresowac telewizje, itp o zbiorce pieniazkow. My sie wlaczylismy do akcji lepienia balwanow z nasza Hania tego samego dnia co w Polsce. Postanowilismy ulepic nie jednego balwana, a 100! Tak wiec ulepilismy 100 mini malutkich balwankow dla Bartusia, dlatego ze on tez jest malutki i ma malutkie chore serduszko. Hania sama ulepila ponad 200 kulek takim specjalnym narzedziem do lepienia kulek. Prosze zobaczyc zalaczone zdjecia. Oczywiscie od razu powiadomilam Basie B. Bolec o tej zbiorce i jeszcze Marcina Bolca, ktorego przypadkiem spotkalam w Euromart, szkoda, ze do pana wczesniej nie zadzwonilam i nie napisalam.

Zbiorka na stronie siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/zdrowie-bartusia

Nagranie z BBC news:

Building lots of snowmen (Poland) - BBC News - 22nd February 2021 - YouTube

Panie Dyrektorze, czy jest mozliwosc aby zakomunikowac o tej zbiorce na stronie naszej szkoly jezyka polskiego?

Dziekuje serdecznie, mam nadzieje, ze uda im sie zebrac pieniazki na tak potrzebna operacje.

Pozdrawiamy i do uslyszenia.

Edyta Mudrewicz i Hania

857-492-1222

edytaa@Hotmail.com

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-03-17 16:31:12 ET

Tomasz Danicki

 


- - - Strona 1 z 2 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs