ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024, 9 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
16 grudnia 2023 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia Kulturalno-RozrywkoweStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 3 - - -

 

Bal

 
Bal

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-10-23 20:41:54 ET

Tomasz Danicki

 


Rekolekcje

 
Rekolekcje

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-10-02 01:26:11 ET

Tomasz Danicki

 


Rekolekcje

 
Rekolekcje

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-04-22 20:56:17 ET

Tomasz Danicki

 


Kominikat

 
Drodzy Rodzice i Nauczyciele ,

Poniżej treść apelu rodziny z naszej szkoły o pomoc dla chorego dziecka . Zachęcam i proszę o dołączenie się do tej wzruszającej , charytatywnej akcji niesienia pomocy , tak jak już wielokrotnie robiliście to Państwo w przeszłości . Liczy się każda darowizna , chociaż jest tak niewiele czasu na działanie!Piękna prywatna odpowiedź na apel ze strony Pani Edyty Mudrewicz i jej córki Hani , niech będzie pozytywną zachętą aby nie być obojętnym na losowe zmagania innych osób . Pomóżmy w miarę swoich możliwości .

Z poważaniem i serdecznymi podziękowaniami za każdy życzliwy odruch serca ,

Jan Kozak

Dzien Dobry p. Dyrektorze,

Mam nadzieje, ze miewa sie pan dobrze razem ze swoja rodzina.

Chcialam powiadomic o zbiorce pieniazkow dla malutkiego Bartusia z Polski, ktory ma wade serca. Koniec zbiorki na stronie siepomaga jest 20 marca 2021, czas ucieka.

Nie wiem czy p. Dyrektor juz widzial gazete Bialego Orla z ostatniego weekendu, tam sie ukazal artykul o Bartku. Ma niecale 2 latka i planowana jest operacja serca w Bostonie w najblizszym czasie. Moja kolezanka Emila L. z Korycina kolo Bialegostoku oraz blisko naszej Sokolki powiadomila mnie o akcji lepienia "1000 tysiaca balwanow dla Bartusia", w jakis tam sposob pomaga przy zbiorce. Poprzez akcje lepienia balwanow chcieli zainteresowac telewizje, itp o zbiorce pieniazkow. My sie wlaczylismy do akcji lepienia balwanow z nasza Hania tego samego dnia co w Polsce. Postanowilismy ulepic nie jednego balwana, a 100! Tak wiec ulepilismy 100 mini malutkich balwankow dla Bartusia, dlatego ze on tez jest malutki i ma malutkie chore serduszko. Hania sama ulepila ponad 200 kulek takim specjalnym narzedziem do lepienia kulek. Prosze zobaczyc zalaczone zdjecia. Oczywiscie od razu powiadomilam Basie B. Bolec o tej zbiorce i jeszcze Marcina Bolca, ktorego przypadkiem spotkalam w Euromart, szkoda, ze do pana wczesniej nie zadzwonilam i nie napisalam.

Zbiorka na stronie siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/zdrowie-bartusia

Nagranie z BBC news:

Building lots of snowmen (Poland) - BBC News - 22nd February 2021 - YouTube

Panie Dyrektorze, czy jest mozliwosc aby zakomunikowac o tej zbiorce na stronie naszej szkoly jezyka polskiego?

Dziekuje serdecznie, mam nadzieje, ze uda im sie zebrac pieniazki na tak potrzebna operacje.

Pozdrawiamy i do uslyszenia.

Edyta Mudrewicz i Hania

857-492-1222

edytaa@Hotmail.com

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-03-17 16:31:12 ET

Tomasz Danicki

 


OFERTA PRACY DLA POLSKIEJ NIANI

 
Szukamy polskiej niani do opieki nad 4-latka. Mieszkamy w South Boston, w okolicach West 3rd Street. Praca obejmowałaby odbiór dziecka ze szkoły w Brookline/ Jamaica plain (potrzebne auto), przygotowywanie posiłków do szkoły (w tym obiadu na kolejne dni), pomoc w pracy domowej oraz spędzanie kilku godzin na aktywnej zabawie. Dodatkowo, prosilibyśmy o pomoc raz w tygodniu przy sprzątaniu i prasowaniu. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: +1 781 600 8054.

 

 

 

2020-08-28 22:30:49 ET

Tomasz Danicki

 


- - - Strona 2 z 3 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs