ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023, 10 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
3 grudnia 2022 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia Kulturalno-RozrywkoweStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 4 - - -

 

OFERTA PRACY DLA POLSKIEJ NIANI

 
Szukamy polskiej niani do opieki nad 4-latka. Mieszkamy w South Boston, w okolicach West 3rd Street. Praca obejmowałaby odbiór dziecka ze szkoły w Brookline/ Jamaica plain (potrzebne auto), przygotowywanie posiłków do szkoły (w tym obiadu na kolejne dni), pomoc w pracy domowej oraz spędzanie kilku godzin na aktywnej zabawie. Dodatkowo, prosilibyśmy o pomoc raz w tygodniu przy sprzątaniu i prasowaniu. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: +1 781 600 8054.

 

 

 

2020-08-28 22:30:49 ET

Tomasz Danicki

 


Słowo na temat Balu Karnawałowego 2020

 
Witajcie!

Kilka słów odnośnie nadchodzącego Balu Karnawałowym dla dzieci:
• Póki co mamy około 50 zarezerwowanych biletów, więc jeżeli jeszcze ktoś się nie zapisał a chciałby pójść na bal - prosimy o zapisanie się tutaj: http://bit.ly/psb-bk20-bilety
o Bilety będzie można zakupić rano (9:30 - 10:00) lub przed zakończeniem zajęć (13:00 - 13:30) w sali za sekretariatem (gorąco zachęcamy!)
o Bilety będzie też można kupić przed samą imprezą - ale bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację - znacznie ułatwi nam to organizację (!!!)
• Młodzież klas 6, 7 i 8 proszona jest o pomoc/uczestnictwo w formie wolontariatu (wejście/jedzenie/zabawa w zamian za małą pomoc), dodatkowa nagroda: „homework pass”!
o Zapisujcie się tutaj: http://bit.ly/psb-bk20-help
o WAŻNE: w najbliższą sobotę (w dniu imprezy) krótkie zebranie na dole w Sali JPII (około 12:30 - przyjdę po Was do sali)
o Z oczywistych względów - tylko osoby zapisane jako wolontariusze będą mogły w tej roli uczestniczyć - jeżeli jeszcze się wahacie - zostało jeszcze parę miejsc dostępnych
• Dziękujemy rodzicom za zapisywanie się na przekąski/ciasta dla rodziców podczas balu, niezdecydowanych prosimy o zapisanie się tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help
o Pizza przewidziana jest wyłącznie dla dzieci i wolontariuszy - nie będzie możliwości zakupu przekąsek przez rodziców, więc to co sami przyniesiemy - tym się podzielimy (kawa i herbata będzie dostępna na miejscu)
o Jak na razie zapisały się tylko 3 osoby - prosimy o więcej!
• Potrzebujemy kilkoro rodziców do pomocy rano w przygotowaniu sali na wieczorną imprezę, zapisy tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help
o Nikt się jeszcze nie zapisał - więc bardzo prosimy o pomoc!

Pamiętajmy, że jest to impreza organizowana dla dzieci przez ich rodziców - więc włączmy się wszyscy chętnie w jej przeprowadzenie i uczestniczmy aktywnie pomagając dzieciakom się dobrze bawić.
Może należałoby też wspomnieć iż nie jest to impreza typu: "drop off" - jesteśmy odpowiedzialni za swoje dzieci przed, podczas i po imprezie (dokladnie jak w latach poprzednich).

I to tyle – zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pozdrawiamy,
Organizatorzy Balu

 

 

 

2020-01-24 19:55:55 ET

Radoslaw Tomala

 


KRÓTKO O NADCHODZĄCYM BALU KARNAWAŁOWYM DLA DZIECI

 

Witajcie!

Krótko o nadchodzącym Balu Karnawałowym dla dzieci:  • Póki co mamy 29 zarezerwowanych biletów, więc prosimy chętnych o zapisanie się jak najwcześniej tutaj: http://bit.ly/psb-bk20-bilety

    • Bilety będzie można zakupić rano (9:30 - 10:00) lub przed zakończeniem zajęć (13:00 - 13:30) w sali za sekretariatem (gorąco zachęcamy!)  •  Młodzież klas 6, 7 i 8 proszona jest o pomoc/uczestnictwo w formie wolontariatu (wejście/jedzenie/zabawa w zamian za małą pomoc), dodatkowa nagroda: „homework pass”!

    • Zapisujcie się tutaj: http://bit.ly/psb-bk20-help

    • WAŻNE: w następną sobotę (w dniu imprezy) krótkie zebranie w południe na dole w Sali JPII  • Dziękujemy rodzicom za zapisywanie się na przekąski/ciasta dla rodziców podczas balu, niezdecydowanych prosimy o zapisanie się tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help

  • Potrzebujemy kilkoro rodziców do pomocy rano w przygotowaniu sali na wieczorną imprezę, zapisy tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help

I to tyle – zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pozdrawiamy,
Organizatorzy Balu

 

 

 

2020-01-17 20:41:11 ET

Radoslaw Tomala

 


Zapraszamy na Koncert Koled - niedziela godz. 3 PM

 
Zapraszamy na Koncert Koled ktory odbedzie sie w niedziele (12 stycznia) o godz. 3 PM
Wstep wolny.
Our Lady of Chestochowa Church
655 Dorchester Ave.
Boston, MA 02127

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-01-12 00:20:48 ET

Rafal Borkiewicz

 


BAL KARNAWALOWY DLA DZIECI / CARNIVAL BALL FOR KIDS [[*2020*]]

 
Witajcie!
(english version below)
Tradycyjnie (już od 4 lat!) chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci do udziału w Balu Karnawałowym organizowanym specjalnie dla nich!
Bal odbędzie się już niedługo, bo w sobotę 25 stycznia 2020 roku w sali Św. Jana Pawła II (pod szkołą) w godzinach od 16:00 do 19:00.
Bilety w cenie $15 od dziecka można zarezerwować tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-bilety
W cenie biletu posiłek dla dzieci (pizza), napoje oraz dobra zabawa!
Rezerwujcie proszę bilety jak najwcześniej – pozwoli nam to na określenie ilości dzieci oraz zagwarantuje dostępność biletów, jako że liczba uczestników jest ograniczona.
Uczniowie 7 i 8 klasy – chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w tej wspaniałej zabawie w formie wolontariuszy (podobnie jak to było w zeszłym roku). Wszyscy chętni proszeni są o zapisanie się tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help.
Podobnie jak w zeszłych latach – dorośli wchodzą za darmo, aczkolwiek zachęcamy do czynnego udziału oraz przebrania się w strój karnawałowy, żeby jeszcze bardziej zachęcić swoje pociechy – no i nie zapomnijmy, że sami odpowiadamy za ich bezpieczeństwo.
W tym roku chcielibyśmy ponownie udostępnić rodzicom: darmową kawę, herbatę oraz ciasta, ażeby to się udało – potrzebujemy Waszej pomocy z tymi ostatnimi, czyli ciastami – więcej informacji można znaleźć tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help - prosimy zapisujcie się!
Dziękujemy i zapraszamy do zabawy!
Organizatorzy balu
Hello!
Traditionally (it’s 4th time already!) we would like to invite all our kids to the Kids Carnival which is organized especially for them!
The Kids Carnival is going to happen very soon, on Saturday January 25th, 2020 in the Saint John Paul II Hall starting at 4:00 PM till 7:00 PM.
The tickets are $15 per child and they can be pre-ordered here: https://bit.ly/psb-bk20-bilety
This year we’re serving: pizza! (+ water and a lot of fun!)
We would like to ask you to pre-order your tickets ASAP as it will give us some idea about how many kids will attend and will guarantee you a spot, since the space is limited.
7th and 8th graders are encouraged to participate in this party as a volunteer (similarly to last year) – please, sign up here: https://bit.ly/psb-bk20-help
Similarly as it was done in the past – adults are free and are encouraged to weak a carnival costumes, so our kids could be even more motivated to dress themselves! Additionally, adults are required to be present on the party as you are responsible for your child safety.
Just like last year: we will be serving free coffee, tea and cake. And we need your help with the last item! Additionally, we need help setting up the party in the morning – please, consider bringing a treat and sign up here: https://bit.ly/psb-bk20-help
Thank you and let’s get this party started!
Kids Carnival Organizers

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-01-09 16:30:18 ET

Radoslaw Tomala

 


- - - Strona 2 z 4 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs