RUSZYŁY ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022!!!!!!!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia Kulturalno-RozrywkoweStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 3 - - -

 

KRÓTKO O NADCHODZĄCYM BALU KARNAWAŁOWYM DLA DZIECI

 

Witajcie!

Krótko o nadchodzącym Balu Karnawałowym dla dzieci:  • Póki co mamy 29 zarezerwowanych biletów, więc prosimy chętnych o zapisanie się jak najwcześniej tutaj: http://bit.ly/psb-bk20-bilety

    • Bilety będzie można zakupić rano (9:30 - 10:00) lub przed zakończeniem zajęć (13:00 - 13:30) w sali za sekretariatem (gorąco zachęcamy!)  •  Młodzież klas 6, 7 i 8 proszona jest o pomoc/uczestnictwo w formie wolontariatu (wejście/jedzenie/zabawa w zamian za małą pomoc), dodatkowa nagroda: „homework pass”!

    • Zapisujcie się tutaj: http://bit.ly/psb-bk20-help

    • WAŻNE: w następną sobotę (w dniu imprezy) krótkie zebranie w południe na dole w Sali JPII  • Dziękujemy rodzicom za zapisywanie się na przekąski/ciasta dla rodziców podczas balu, niezdecydowanych prosimy o zapisanie się tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help

  • Potrzebujemy kilkoro rodziców do pomocy rano w przygotowaniu sali na wieczorną imprezę, zapisy tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help

I to tyle – zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pozdrawiamy,
Organizatorzy Balu

 

 

 

2020-01-17 20:41:11 ET

Radoslaw Tomala

 


Zapraszamy na Koncert Koled - niedziela godz. 3 PM

 
Zapraszamy na Koncert Koled ktory odbedzie sie w niedziele (12 stycznia) o godz. 3 PM
Wstep wolny.
Our Lady of Chestochowa Church
655 Dorchester Ave.
Boston, MA 02127

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-01-12 00:20:48 ET

Rafal Borkiewicz

 


BAL KARNAWALOWY DLA DZIECI / CARNIVAL BALL FOR KIDS [[*2020*]]

 
Witajcie!
(english version below)
Tradycyjnie (już od 4 lat!) chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci do udziału w Balu Karnawałowym organizowanym specjalnie dla nich!
Bal odbędzie się już niedługo, bo w sobotę 25 stycznia 2020 roku w sali Św. Jana Pawła II (pod szkołą) w godzinach od 16:00 do 19:00.
Bilety w cenie $15 od dziecka można zarezerwować tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-bilety
W cenie biletu posiłek dla dzieci (pizza), napoje oraz dobra zabawa!
Rezerwujcie proszę bilety jak najwcześniej – pozwoli nam to na określenie ilości dzieci oraz zagwarantuje dostępność biletów, jako że liczba uczestników jest ograniczona.
Uczniowie 7 i 8 klasy – chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w tej wspaniałej zabawie w formie wolontariuszy (podobnie jak to było w zeszłym roku). Wszyscy chętni proszeni są o zapisanie się tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help.
Podobnie jak w zeszłych latach – dorośli wchodzą za darmo, aczkolwiek zachęcamy do czynnego udziału oraz przebrania się w strój karnawałowy, żeby jeszcze bardziej zachęcić swoje pociechy – no i nie zapomnijmy, że sami odpowiadamy za ich bezpieczeństwo.
W tym roku chcielibyśmy ponownie udostępnić rodzicom: darmową kawę, herbatę oraz ciasta, ażeby to się udało – potrzebujemy Waszej pomocy z tymi ostatnimi, czyli ciastami – więcej informacji można znaleźć tutaj: https://bit.ly/psb-bk20-help - prosimy zapisujcie się!
Dziękujemy i zapraszamy do zabawy!
Organizatorzy balu
Hello!
Traditionally (it’s 4th time already!) we would like to invite all our kids to the Kids Carnival which is organized especially for them!
The Kids Carnival is going to happen very soon, on Saturday January 25th, 2020 in the Saint John Paul II Hall starting at 4:00 PM till 7:00 PM.
The tickets are $15 per child and they can be pre-ordered here: https://bit.ly/psb-bk20-bilety
This year we’re serving: pizza! (+ water and a lot of fun!)
We would like to ask you to pre-order your tickets ASAP as it will give us some idea about how many kids will attend and will guarantee you a spot, since the space is limited.
7th and 8th graders are encouraged to participate in this party as a volunteer (similarly to last year) – please, sign up here: https://bit.ly/psb-bk20-help
Similarly as it was done in the past – adults are free and are encouraged to weak a carnival costumes, so our kids could be even more motivated to dress themselves! Additionally, adults are required to be present on the party as you are responsible for your child safety.
Just like last year: we will be serving free coffee, tea and cake. And we need your help with the last item! Additionally, we need help setting up the party in the morning – please, consider bringing a treat and sign up here: https://bit.ly/psb-bk20-help
Thank you and let’s get this party started!
Kids Carnival Organizers

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-01-09 16:30:18 ET

Radoslaw Tomala

 


Warsztaty Małżeńskie-ZMIANA DATY

 
Warsztaty Malzenskie - ZMIANA DATY
Przypominamy o nadchodzacych Warsztatach Malzenskich prowadzonych przez katolicka poradnie rodzinna DAKASTA. Z przyczyn od nas niezaleznych nastapila zmiana terminu. Sesja pierwsza pozostaje bez zmian, w sobote 7 grudnia od 10am do 1pm. Natomiast sesja druga zostaje przeniesiona z niedzieli i odbedzie sie rowniez w sobote w godzinach od 2 do 5pm. W czasie sesji popoludniowej bedzie zapewniona opieka dla dzieci.

Dzieki!

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2019-11-20 14:29:04 ET

Tomasz Danicki

 


Bal Wszystkich Świetych

 
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Bal Wszystkich Świętych w czwartek 31 października o godzinie 18:00.

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2019-10-30 08:25:51 ET

Aneta Kowalska

 


- - - Strona 2 z 3 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs