ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024, 9 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
16 grudnia 2023 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa III AStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 18 - - -

 

Moj pokoj.

 
Witam,
Na poczatku dziekuje serdecznie za piekne zyczenia, upominki i kartki z okazji Dnia Nauczyciela. Na ostatnich zajeciach powtarzalismy czytanki oraz czytalismy wypracowania o jesieni, ktore byly bardzo rozbudowane i ciekawe. Na zadanie domowe prosze poczytac tekst w podreczniku pt "Morski pokoj" s. 135, na podstawie tego tekstu prosze zrobic opis swojego pokoju w zeszycie do 10 zdan.

https://bialyorzel24.com/dzien-otwarty-w-szkole-jezyka-polskiego-im-sw-jana-pawla-ii-w-bostonie/

Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2023-10-16 20:40:04 ET
Sylwia Kloczkowska
21 października 2023

 


Jesien - nasza pora roku.

 
Witam,
Na poczatku serdecznie dziekuje za wspaniała zabawe podczas zajec otwartych! Bylo wesolo, zabawnie i "z nauka za pan brat"! Dziekuje za obecnosc i integracje.
Na zadanie domowe prosze opisac w zeszycie nasza pore roku - Jesien - do 10 zdan. Prosze poczytac wczesniejsze czytanki, ktore byly do tej pory przerobione.
Dziekuje i pozdrawiam,
Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2023-10-11 00:08:58 ET
Sylwia Kloczkowska
14 października 2023

 


Piszemy listy.

 
Witam,
Na zajeciach poznalismy kolejne przygody niebieskiej koperty, uczniowie czytali tekst bez uprzedniego przygotowania calkiem dobrze nam idzie! Uczylismy sie zasad poprawnej korespondencji oraz adresowania listu, czesc dzieci zna swoj adres domowy, czesc jeszcze nie (uwazam ze jest to wazne nauczyc dziecko wlasnego adresu zamieszkania ze wzgledu na ich bezpieczenstwo). Na zadanie domowe prosze nauczyc sie czytac tekst w podreczniku s.132- 133, a w zeszycie prosze napisac list do Zuzi naszej podrecznikowej kolezanki - minimum 7 zdan - bedziemy odczytywac listy na lekcji.
Dziekuje rodzicom za spotkanie sie ze mna na zebraniu klasowym i poswiecenie swojego czasu, z wami zawsze lepiej smakuje kawka i ciasto!
Dobra wiadomosc jest taka ze nasza trojka klasowa podjela prace na kolejny rok, za co bardzo dziekuje. Panie z trojki wysla streszczenie z zebrania dla nieobecnych. Bardzo serdecznie zapraszam na sobote 7 pazdziernika do klasy na Godzine dla Rodziny 12:30 - 1:30, bedzie wiele zabawy i radosci! Przy wejsciu do szkoly bedzie darmowy poczestunek ze sklepiku szkolnego, bedziecie mogli poprobowac tych specjalow, w ten dzien odbedzie sie tez zbiorka pieniezna dla Rodzny Win.
Zapraszam i dziekuje Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2023-10-01 18:34:33 ET
Sylwia Kloczkowska
7 października 2023

 


Sobotnie porzadki

 
Witam,
Na zajeciach rozmawialismy o sobotnich porzadkach oraz pracowalismy w kartach pracy. W sobote byly robione zdjecia szkolne i klasowe, nasza klasa miala tez komputery.
Na zadanie domowe prosze poczytac tekst w podreczniku s. 131, a w folderze prosze wykonac karte pracy.
W sobote - 30 wrzesnia - na ostatniej godzinie zrobimy krotkie zebranie klasowe serdecznie zapraszam.
W sobote uczniowie otrzymali plakat informujacy o nowym wydarzeniu szkolnym" Godzina dla rodziny" mini wersja dni otwartych, zapraszam rodzicow do klasy w ten dzien - 7 pazdziernika- spedzimy razem czas i na pewno nie bedziemy sie nudzic, bedzie duzo zabawy i smiechu. Tego dnia sklepik bedzie promowal swoje produkty wiec bedzie tez smacznie. Jak wiecie juz zapewne z emeila od komitetu rodzicielskiego, 7 pazdziernika odbedzie sie zbiorka pieniedzy dla naszej Ani i Heleny Win ktore sa w zalobie, prosze o wsparcie dla nich oraz modlitwe.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2023-09-26 00:04:36 ET
Sylwia Kloczkowska
30 września 2023

 


"Przyjazn w niebieskiej kopercie" - lektura kl 3, powtorka materialu.

 
Witam,
Na ostatnich zajeciach poznalismy Zuzie - bohaterke naszej tegorocznej lektury pt:" Przyjazn w niebieskiej kopercie" autorstwa B. Kosmowskiej (ktora mialam okazje poznac osobiscie). Uczniowie otrzymali niebieskie koperty, ktore beda nam sluzyc przez caly rok. W ramach powtorki z poprzedniego roku przerabiamy alfabet polski, spolgloski i samogloski oraz zmiekczenia. Na zadanie domowe prosze poczytac czytanke s.128 - 129 oraz wypelnic karte pracy krora znajduje sie w folderze.
Serdecznie zapraszam na zebranie klasowe ktore odbedzie sie 30 wrzesnia, 2023 r. o godzinie 12:30 - 1:30, prawdopodobnie w sali JPII. Bardzo mi zalezy na panstwa obecnosci poniewaz przedstawie plan pracy na caly rok, a bedzie sie troche dzialo ;-)
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2023-09-18 20:28:46 ET
Sylwia Kloczkowska
23 września 2023

 


- - - Strona 2 z 18 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs