RUSZYŁY ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022!!!!!!!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa I AStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 22 - - -

 

11 Listopada, wprowadzenie litery J.

 
Witam,
Na ostatnich zajeciach rozmawialismy o wolnej i niepodleglej Polsce oraz oczasach kiedy tej wolnosci zabraklo i Polska zniknela z map swiata na 123 lata. Razem wykonalismy piekne flagi bialo- czerwone, spiewalismy hymn polski - powtorzylismy symbole narodowe. Poznalismy nowa litere J,j. Prosze aby dzieci nauczyly sie czytac wyrazy i zdania ze strony 19 w podreczniku. W bialych ksiazeczkach prosze wykonac strony 8 i 9. Wysylam dla was filmik o 11 listopada prosze obejrzyjcie razem z dziecmi.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://www.youtube.com/watch?v=CgcZFGFB_50&list=TLPQMTYxMTIwMjEt8qKbRMUjJg&index=2

 

 

 

 

 

2021-11-15 20:02:58 ET
Sylwia Kloczkowska
20 listopada 2021

 


Pasowanie na Ucznia 2021

 
Witam serdecznie,
Dziekuje za cudownne Pasowanie na ucznia. Jestescie rewelacyjna klasa.
Przesylam link ze zdjeciami, milego ogladania. Nie ma zadania domowego, ale prosze poczytac przerobione teksty w podreczniku.
Pozdrawiam i dziekuje Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vQW6ktgvI2U62KJe5bZC3Zvl_ryGgEfp4dr7loDj27P60vNnSFFDPKadF5t9hWQhq8w-ofXqmLw-gwe/pub?start=true&loop=true&delayms=3000

 

 

 

2021-11-06 12:56:50 ET
Sylwia Kloczkowska
13 listopada 2021

 


Slubowanie klasy 1

 
Witam serdecznie,
W sobote 6 listopada, 2021 zapraszam serdecznie na Pasowanie na Ucznia o godzinie 10:30, ktore odbedzie sie na sali JPII.
Prosze aby dzieci przyszly urbane na galowo - biala gora ciemny dol.
Przychodzimy o normalnym czasie czyli o 9:45.
Drozdzy rodzice bedziecie miec godzine aby przygotowac sale na poczestunek, Komited Rodzicielski zaoferowal wam pomoc, prosze wiec moja trojke aby sie z nimi kontaktowac.
Na ta sobote nie ma zadania domowego prosze pieknie utrwalac swoje role i piosenki.
Pozdrawiam Sylwia Wadach-Kloczkowska

 

 

 

2021-11-01 22:05:35 ET
Sylwia Kloczkowska
6 października 2021

 


Pomagamy w pracach domowych. Litery S, W, Y.

 
Witam,
Na ostatnich zajeciach rozmawialismy jak pomagamy w domu naszym rodzicom. Poznalismy trzy nowe literki S, W, Y.
Na zadanie domowe prosze zrobic zadanie 6 w cwiczeniach str. 16. oraz strony 12 i 13 w bialych ksiazeczkach. Prosze nauczyc sie czytac wyrazy w podreczniku na str. 15 oraz trzy zdania ze str.16 "Juz czytam". Bonus - dla dzieci ktore juz osiagnely pewien stopien zaawansowania w czytaniu - niebieski dymek str. 17.
W sobote omowimy temat zwiazany z Dniem Wszystkich Swietych. Bedziemy miec juz probe generalna pasowania na ucznia, a na ostatniej godzinie zrobimy zabawe Halloweenowa, z malutkim poczestunkiem i zabawami. Dzieci moga sie przebrac (bardzo prosze o stosowne kostiumy, niestraszne aby mlodsze dzieci sie nie baly).
Dziekuje i pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

2021-10-24 12:31:42 ET
Sylwia Kloczkowska
30 października 2021

 


Powtorzenie wiadomosci o szkole, wprowadzenie liter K, D

 
Witam,
Na poczatku chcialam serdecznie podziekowac za kwiaty i upominki z okazki Dnia Nauczyciela oraz ca cale mnostwo pieknych i kolorowych obrazkow ktore dzieci wykonaly dla mnie. Nasze pasowanie zbliza sie wielkimi krokami i my caly czas pracujemy w klasie aby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, bardzo prosze w domu szlifowac role (wierszyki) i piosenki.
Na ostatnich zajeciach powtarzalismy material o szkole oraz slownictwo zwiazane z ta partia materialu. Poznawalismy dalsze losy Plastusia, naszej pierwszej lektury szkolnej. Wprowadzilam dwie kolejne litery K, D.
Pan dyrektor prosi o wypelnienie wnioskow o legitymacje szkolne obowiazkowo kazdy uczen szkoly ma to zrobic - dziekuje.
Na zadanie domowe prosze poczytac tekst w cwiczeniach s.15 zad.3. W bialych ksiazeczkach do zadan domowych prosze wykonac strony 10 - 11.
Nadal zdarzaja sie sytuacje ze dziecko nie ma drugiego sniadania, lub przyborow szkonych, zeszytow i cwiczen - jest to dla mnie i dla dzieci trudna sytuacja. Bardzo prosze o punktualnosc - zajecia rozpoczynamy od 9:45 - 1:45.
Dziekuje i pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

https://www.youtube.com/watch?v=SyTgwHmmUD4

 

 

 

 

 

2021-10-17 16:12:29 ET
Sylwia Kloczkowska
23 października 2021

 


- - - Strona 2 z 22 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs