ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023, 10 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
3 grudnia 2022 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia Komitetu RodzicielskiegoStrona: Poprzednia | 3 | Następna

 

- - - Strona 3 z 8 - - -

 

Sklepik - nowe zamowienia na sobote 10/29/2022

 
Szanowni Panstwo,

Mozna skladac juz zamowienia na nadchodzaca sobote.

WAZNE !!!

ZMIANA W ZBIERANIU OPLAT.

Sklepik bedzie zbieral PIENIADZE do skrzynki bezposrednio jak panstwo beda przyprowadzac dzieci. PROSZE WLOZYC PIENIADZE DO KOPERTY I JA PODPISAC. PROSZE TYLKO DOKLADNA WYLICZONA SUMA ZA PRODUKTY.

Sklepik nie BEDZIE WYDAWAL jesli Panstwo nie maja dokladnie wyliczonej sumy.

Zamowienia do sklepiku beda trwaly przez caly tydzien do Piatku godziny 15:00.
Zamowienia w tym samym dniu NIE BEDA MOZLIWE.

Forma do zamowien: https://forms.gle/mtDHG3TN5Ft7qAkB7

Dziekujemy
Zarzad komitetu rodzicielkiego
Aleksandra Chudas
Ewelina Allem
Banburski Bartlomiej

 

 

 

2022-10-22 20:30:49 ET

Bartłomiej Banburski

 


Sklepik - dyzur nadchodzaca sobota

 
Prosze Panstwa,

Dyzur sklepiku w nadchodzaca sobote 10/29/2022 ma Przedszkole. Potrzebne jest 8 osob aby sklepik się otwozyl.
Ponieważ nie mam jeszcze osoby, która podjela w waszej klasie funkcje przewodniczącego proszę o przesylanie indywidualnie osob, które będą pelnily dyżur w sklepiku bezpośrednio do zarządu komitetu rodzicielskiego: szkolapl12@gmail.com

WAZNE INFORMACJE:

Proszę Panstwa jeśli zarząd komitetu rodzicielskiego nie dostanie emaili z osobami które będą dyzurowaly w sobote 10/29/2022 umowmy się do Czwartku 10/20/2022 do końca dnia ustalmy do godziny 20:00 sklepik będzie odwolan o czym powiadomie w ogłoszeniach.
Jest wystarczająco czasu od dziś do czwartku abym otrzymal emaile od Panstwa.

Dziękuję,
Przewodniczący komitetu rodzicielskiego,
Bartłomiej Bańburski
szkolapl12@gmail.com

 

 

 

2022-10-22 20:00:38 ET

Bartłomiej Banburski

 


Pare slow odnosnie funkcjonowania sklepiku

 
Prosze Panstwa,

Pare slow odnosnie sklepiku i swiadomosc wkladu osob dyzurujacych.
Sklepik potrzebuje przynajmniej 8 osob do pomocy, ktore musza niestety byc dokladnie na czas rozpoczecia szkoły, aby mozna bylo wszsystko przygotowac na lunch, który jest o godzinie 11:30.
Dzisiejsza sobota 10/22/2022 byla wyzwaniem dla 5 osob, które zrealizowalo zamówienia zlozone tylko przez 28 osob.
Wielu z Panstwa może zastanawia się, dlaczego było to dla nas wyzwanie?
Odpowiadajac na to pytanie chce bardziej zwizualizować czynności osob, które w dana sobote maja dyżur.
Niekotrym moze wydawac sie ze 28 zamawiajacych osob to bardzo malo ilość.
Aczkolwiek jeśli usiwadomimy sobie ze taka ilosci bulek, gdzie jedni z Panstwa zamowia z serem inni z wedlina, a jeszcze inni z serem i wedlina. Również ilość przygotowania przykładowo 14 goracych czekolad i 14 goracytch herbar. Również do tego dochodzi pieczenie gofrów, gdzie niektóre sa bez niczego inne ze smietana, jeszcze inne z czekolada, i jeszcze inne ze wszystki to niestety jest to dużo pracy.
Drodzy Panstwo dlaczego o tym pisze, aczkolwiek dlatego aby każdy z nas mogl zrozumieć iż prowadzenie i utrzymanie tego sklepiku wymaga poswiecenia każdego z Panstwa aby to przetrwalo. My w ta sobote daliśmy rade tylko w 5 osob ale nie wyobrażam sobie jeśli byśmy mieli 100 kanapek do zrobienia czy gofrów i gorących napojow jak i ich rozniesienia do klas no to niestety jest to duza ilość.
Nastepnie wielu z Państwa nie dostosowalo się do poprzedniego ogłoszenia i nie dali państwo dokładnie wyliczonej sumy pieniędzy, aby pokryc koszt zamówionych produktów.
Dlaczego poruszam ten temta. Aczkolwiek z prostego powodu, gdzie wcześniejszy komunikat prosil aby dzieci miały wyliczone sumy pieniędzy. Nastepnie osoby dyzurujace musza dodatkowo rozmieniać za Panstwa te pieniądze i zamiast zajmować się zamówieniami i ich dostarczeniem jak i produkcja to ktoś musi te pieniądze wydac. Niestety dlaismy tym razem rade, ale jeśli w ten sposób każdy będzie postepowal to ten sklepik będzie potrzebowal minimum 10 osob.
Dodatkowym obciążeniem dla osob pelniacych dyzur sa zamowienia, które nie zostały zgłoszone do piątku do godziny 15:00 przez internet.
Dlaczego poruszam również ten temta. Aczkolwiek my zamawiamy bulki w Polskim sklepie kilka dni wcześnie, aby te bulki w sklepie dla nas byly swierze dostarczone na sobote. Również wcześnie z rana robimy ciasto na gofr i na ostatnia chwile osob dyżurujące nie sa w stanie zrealizować nowych zamowien. Zrobienie dodatkowej ilości ciasta na nowo zajmuje po prostu za dużo czasu, którego nie ma jak i dodatkowych rak do pracy.
Apeluje do Panstwa o poswiecenie i zaangażowanie poniwaz ten sklepik niestety potrzebuje minimum 8 osob na każda sobote do pomocy i wówczas na pewno nam się uda.
W jakim celu i do czego porzebny jest nam ten sklepik.
Szanowni Panstwo/Drodzy Rodzice/Opiekunowie,
Sklepik wspomaga fundusz komitetu rodzicielskiego, który później może zorganizować wszelkiego rodzaju uroczystości i imprezy dla dzieci, gdzie państwo np. po konkursie recytatorskim nie musza zamawiac przykładowo pizzy dla dzieci tylko komitet rodzicielski tym się zamuje i za to placi.
Również komitet rodzicielki używa tych pieniądze do pokrycia kosztów np. jak w ostatnia sobote Dzien Nauczyciela. Może nie wielu z Panstwa nawet o tym wiedziało, ale jak co roku komitet rodzicielski wreczyl naszym Drogim Nauczyciela symboliczny kwiat z podziękowaniem za ich prace i poswiecenie. Dlatego każdy pieniadz jest przydatny, aby można było zadbac o nasze dzieci jak i naszych nauczycieli.
Liczymy na Panstwa pomoc w następnych sobotach.

Dziękuję,
Przewodniczący komitetu rodzicielskiego,
Bartłomiej Bańburski
szkolapl12@gmail.com

 

 

 

2022-10-22 19:58:23 ET

Bartłomiej Banburski

 


Lista przwodniczacy poszczegolnych klas

 
Dzien dobry Panstwu,

Odnosnie spraw zarzadu i przewodniczacych poszczegolnych klas ustalilismy z dyrekcja szkoly iz jest to rola 2 letnia.
Funkcje wasze jako reprezentatorow klasy przechodzi do klasy wyzszej, a oto lista osob ponizej.

Drodzy rodzice i opiekunowie prosze wszelkiego rodzaju pytania z poszczegolnych klas kierowac bezposrednio do tych osob.

Prosze o zgloszenie sie reprezentanta(ki) przedszkola bezposrednio na email zarzadu komitetu rodzicielskiego: szkolapl12@gmail.com

Informacja do reprezentatorow klas.

Jesli panstwo z jakichs powodow nie moga na ten rok pelnic tej funkcji prosze nominowac inna osobe z waszej klasy i przekazec jej swoje obowiazki i skontaktowac sie z komitetem rodzicielskim, ze Panstwo rezygnuja z funcki przewodniczacego klasy i osoba (Nazwisko i kontakt) bedzie pelnic ta funkcje.

Katarzyna Gaysunas – starszaki katkaska7@gmail.com
Łukasz Stawski – 1 klasa stawski99@gmail.com
Anna gryciuk 2 klasa ankalew78@yahoo.com
Karolina Zakrzewska 3 klasa – karo.zakrz@gmail.com
Sebastian Niejadlik 4 klasa – orleninc@yahoo.com
Arkadiusz Jankowski 5 klasa – arekjan@yahoo.com
Emilia Ponikwicka 6 klasa – emilia.ponikwicka@gmail.com
Małgorzata Pezaris 7 klasa – gosiamit@hotmail.com
Sylwia Brucker 8 klasa – brucker.sylwia@gmail.com

Dziękuję,
Przewodniczący komitetu rodzicielskiego,
Bartłomiej Bańburski
szkolapl12@gmail.com

 

 

 

2022-10-22 19:21:42 ET

Bartłomiej Banburski

 


Sukces sklepiku

 
Szanowni Panstwo,

Sklepik w ta sobote sie udal. Brawa dla uczestkniko. Dziekuje.
Mielismy malo zamowien ale mam nadzieje, ze w nastepna sobote bedzie ich o wiele wiecej. Bylo milo zobaczyc usmiechniete twarze dzieci, ktorym rodzicie zamowili bulke czy gofra na lunch.

Chce w szczegolnosi podziekowac rodzinie Panstwa Kaczkowskich Pani Gosi i Panu Grzegorzowi za pomoc w otworzeniu sklepiku. Panstwo Kaczkowscy wlacznie z nami czyli zarzadem komitetu rodzicelskiego podolalismy zadaniu i wszystekie zamowienia zostaly zrealizowane i dostarczone dzieciom. Jeszcze raz dziekuje wszystkim i za poswiecenie calego dnia szkolnego.

Dziekuje zarzad komitetu rodzicielkiego
Zastępcy
Pani Allem Ewelina
Pani Chudas Aleksandra
Przewodniczący Banburski Bartlomiej

 

 

 

2022-10-22 17:53:23 ET

Bartłomiej Banburski

 


- - - Strona 3 z 8 - - -

 

Strona: Poprzednia | 3 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs