ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023, 10 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
3 grudnia 2022 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia SzkolneStrona: Poprzednia | 3 | Następna

 

- - - Strona 3 z 8 - - -

 

Kalendarz

 
Szanowni Rodzice,

Zaktualizowany kalendarz na drugie półrocze, dostępny jest na naszej szkolnej stronie internetowej.

 

 

 

2021-02-08 20:20:10 ET

Malgorzata Klincewicz

 


KOMUNIKAT

 
Szanowni Rodzice , Opiekunowie i Nauczyciele ,

Wobec odnotowanych przypadków zachorowań na covid-19 w rodzinach uczniów naszej szkoły , zwracam się do wszystkich Państwa po raz kolejny w krótkim okresie czasu z apelem o odpowiedzialną postawę w kwestii przestrzegania obowiązujących przepisów . Przypadki zarażenia się nie powinny być przyczyną do wstydu lub ukrywania takiego faktu. Przeciwnie , nakładają na nas obowiązek poddania się dobrowolnej kwarantannie w określonym terminie , zgłoszeniu sie na testy , poinformowaniu osób z którymi mieliśmy kontakt i zaniechaniu publicznej działalności . Znajdujemy się w okresie poświątecznym , który owocował licznymi spotkaniami w gronie niekoniecznie jedynie rodzinnym , co zwiększało ryzyko kontaktu z wirusem . Wyjazdy na narty , odwiedziny znajomych poza stanem MA. to również potencjalne źródło narażenia się na chorobę . Jeśli macie jakiekolwiek podejrzenia kontaktu z osobami chorymi nie posyłajcie dzieci na zajęcia lekcyjne , aż do wyjaśnienia sytuacji

Potraktujmy wspólnie nasze dzieci jako niezbywalną największa wartość i dobro , którego nie można narażać na żadne niebezpieczeństwo . Wysiłek nakierowany na ochronę szkoły przed zachorowaniami jest naszym wspólnym i najważniejszym celem w obecnej chwili . Proszę o pełną współpracę na rzecz zapewnienia pełnego bezpieczeństwa dzieciom, podczas ich pobytu w szkole .

Z poważaniem ,

Dyrektor Szkoły ,

Jan Kozak

 

 

 

2021-01-13 20:27:50 ET

Tomasz Danicki

 


Pytania i Odpowiedzi

 
Pytania i Odpowiedzi

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-09-15 15:22:09 ET

Tomasz Danicki

 


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 
Rozpoczęcie roku szkolnego

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-09-12 23:06:26 ET

Tomasz Danicki

 


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO19 września 2020

 
Zajęcia w szkole zaczynają się 19 września 2020
W godz : 9:15 -9:30 do budynku wchodzą uczniowie mający klasopracownie na piętrze .
Wejściem od ulicy Fr. Songin Way wchodzą klasy IV, VI , VII I VIII . Weściem od Boston str.klasy II , III i V .
Zajęcia lekcyjne trwają w tych klasach od 9:30 do 1:30.

Uczniowie uczący się na parterze tj. przedszkole młodsze , starszaki , zerówka i klasa I, wchodzą do budynku wejściem od Fr. Songin Way w godz : 9: 30 do 9:45 . Zajęcia trwają w tych klasach od 9:45 do 1:45

 

 

 

2020-09-11 18:27:06 ET

Tomasz Danicki

 


- - - Strona 3 z 8 - - -

 

Strona: Poprzednia | 3 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs