ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024, 9 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
16 grudnia 2023 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia SzkolneStrona: Poprzednia | 3 | Następna

 

- - - Strona 3 z 7 - - -

 

WYCIECZKA DLA DZIECI DUCK TOUR

 
Szanowni Państwo,

Ponownie proszę o zapisywanie dzieci, które chodzą do naszej szkoły na wycieczkę z okazji dnia dziecka.

Powtarzam, iż jest to wyjazd darmowy dla wszystkich dzieci uczących się w naszej szkole. Rodzice, opiekunowie lub inne osoby z rodziny muszą za siebie opłacić za wyjazd, który wynosi $40 za dołączenie się do wycieczki. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych o dołączenie się do tej fantastycznej wyprawy.

Rejestracja jak i opłaty na tą wycieczkę będą trwały do 3 Maja 2022 do godziny 18:00 (6:00pm).

Zaznaczam, iż ktokolwiek nie opłaci (dorosły/opiekun za siebie) za wyjada na ta wycieczkę nie będzie mógł dokonać opłaty na miejscu.
Również osoby zadeklarowane, które opłacą wycieczkę, a się nie pojawią Duck Tour nie zwróci Państwu pieniędzy.

Apeluję do wszystkich Państwa o kontaktowanie się z przewodniczącymi w waszych klasach, jeśli potrzebują Państwo pomocy z rejestracją. Przewodniczący w waszych klasach mogą Państwu pomoc wypełnić formę lub za państwa zgodą zarejestrować państwa dzieci na tą wycieczkę.

Proszę informować inne osoby, które jeszcze nie zarejestrowały własnych dzieci na ta darmową wycieczkę, aby to zrobili jak najszybciej.

Ogłoszenie na szkolnej stronie jest już aż 7 dni, a wypełnienie formy google rejestracji nie powinna zająć Państwu więcej niż 2min wiec proszę każdego o wypełnienie tej prostej formy. Niestety minęło już bardzo dużo czasu, a nie wszyscy jeszcze wygospodarowali 2 minut z tych 7 dni, aby się zarejestrować.

Wydłużamy czas rejestracji o kolejne 3 dni do 3 Maja 2022 do godziny 18:00 (6:00pm). Mam nadzieje, że pozostałe osoby nie zarejestrowane wygospodarują 2 minuty z tych kolejnych dodatkowych 3 dni i się zarejestrują.

Zaznaczam, iż każda część w formie musi być wypełniona, aby została wysłana przez system. Państwa przedstawiciele, czyli przewodniczący z poszczególnych klas będą mieli informacje czy państwo się zarejestrowali w systemie czy też nie pod koniec każdego dnia po godzinie 20:00 (8:00pm). Proszę Państwa o bezpośrednie kontaktowanie się z nimi, aby potwierdzić rejestrację, jeśli są jakieś wątpliwości.

Rodzice lub opiekunowie mogą uiścić opłatę za siebie (rodzic/opiekun), jeśli zdecydują się jechać na ta wycieczkę z dzieckiem/dziećmi.

Opłaty za tą wycieczkę fizycznie już została zebrana w ostatnia sobotę 30 Kwietnia 2022, aczkolwiek nie wszyscy jej dokonali. Związku z wydłużeniem zapisów do 3 Maja 2022 do godziny 18:00 (6:00pm) zbierana będzie oplata elektrotermicznie na Venmo przez Panią Ewelinę Sterlińskią, która jest moi zastępcą wice-przewodniczącą komitetu rodzicielskiego w naszej szkole.

Informacje do Venmo:
Oplata $40: Venmo adres: @Ewelina-Sterlinska

Ważne: Wycieczka odbędzie się 4 Czerwca 2022, również w tym dniu nie ma szkoły.

Dokładna godzina zbiórki przed Duck Tour będzie podana w najbliższym komunikacie.

Rodzice dowożą własne dzieci do „Museum of Science” i po wycieczce je odbieraja, zaznaczam po wycieczce nie ma szkoły.

Przed odebraniem dziecka proszę poinformować formalnie nauczyciela z klasy, że zabrali Państwo swoje dziecko.

Adres: Museum Of Science Driveway, Massachusetts 02114
https://www.mos.org/visit/directions-and-parking

link do formy rejestracyjnej google: https://forms.gle/7s1aSm6nFmFiNCjj9

Dziekuje Panstwu,
Przewodniczący komitetu rodzicielskiego,
Bartrlomiej Banburtski

 

 

 

2022-05-01 15:30:44 ET

Bartłomiej Banburski

 


Wycieczka dla dzieci Duck Tour

 
Szanowni Państwo,

Z okazji dnia dziecka w dniu 4 czerwca 2022 komitet rodzicielski chciałby zorganizować dla dzieci wycieczkę Duck Tour. Jest to interesująca wycieczka z przewodnikiem, który prowadzi pojazd i opowiada o historii Bostonu i nie tylko. Cała wycieczka zajmuje mniej więcej 80min. Jest to naprawdę miłe przeżycie, które zostanie przez dłuższy czas w pamięci naszych dzieci, na które gorąco zachęcamy.

Rodzice lub opiekunowie dziecka są zobowiązani na dowiezienie dziecka do Muzeum of Science jak i również odebranie dziecka po zakończeniu wycieczki.

Komitet rodzicielski pokrywa opłatę za dzieci z naszej szkoly w 100% (dzieci uczace sie w naszej szkole jada za darmo).

Rodzice lub opiekunowie dziecka, jeśli maja ochotę wybrać się na tą wycieczkę razem z dzieckiem będą mieli zniżkę i koszt takiego biletu wynosi $40.
Aby ta wycieczka się odbyła potrzebujemy Państwa wkład i jak najszybsze zarejestrowanie się na tą wycieczkę poprzez wypełnienie formularza google poniżej.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o zarejestrowanie się do 30 kwietnia 2022.

Opłata za rodzica lub opiekuna, który będzie również jechał na ta wycieczkę będzie zbierana w najbliższa sobotę 30 kwietnia 2022 na dole w sali przez zarząd komitetu rodzicielskiego.

• Aleksanda Chudas
• Ewelina Allen
• Bartłomiej Bańburski

Dziękuję uprzejmie,

Przewodniczący komitetu rodzicielskiego,
Bartłomiej Bańburski

Wycieczka dla dzieci Duck Tour

Dzień dziecka/rodziny w polskiej szkole im. Jana Pawła II

https://forms.gle/7s1aSm6nFmFiNCjj9

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2022-04-24 13:42:16 ET

Bartłomiej Banburski

 


Legitymacje szkolne

 
Komunikat

Szanowni Rodzice , Opiekunowie i Nauczyciele ,

Państwo Polskie wspiera w różnych formach działalność diaspory polskiej poza granicami kraju ojczystego . Aby ubiegać się o jakiekolwiek wsparcie działalności szkoły , niezbędnym wymogiem jest wyposażenie każdego ucznia w legitymację szkolną wydawaną przez Konsulat Generalny R.P.w Nowym Jorku . Aby spełnić ten warunek prosimy o bezbłędne wypełnienie wniosku pobranego ze strony szkolnej wg. zamieszczonego wzoru . Uczniowie którzy mają legitymacje do przedłużenia, muszą również wypełnić wniosek z zaznaczeniem prośby o przedłużenie . Legitymacje uczniowskie dają naszym uczniom podczs pobytu w Polsce identyczne uprawnienia jak dzieciom uczącym się na terenie R.P. Wypełnione wnioski prosimy składać u nauczycieli dyżurnych przy wejściu do szkoły lub wychowawcom klas podczas odbioru dzieci , najpóźniej do soboty 9 października . Prosimy o poważne potraktowanie powyższej prośby ze względu na ograniczony czas rejestracji wniosków o pomoc .

Ponadto wnioski o legitymacje są traktowane jako dowód stanu osobowego szkoly , funkcjonującej w opcji nauczania personalnego na dany rok szkolny .

Z poważaniem ,

Jan Kozak

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-09-30 13:30:56 ET

Tomasz Danicki

 


Konkurs!

 
Gabriel Shulman, uczeń klasy III i Matylda Hurst, uczennica klasy V Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie, reprezentują szkołę recytując wiersze w Konkursie Pierwszej Damy Rzeczpospolitej "Słowem - Polska" (2021). Gabriel, 8 lat, kreatywnie zinterpretował wiersz Ignacego Krasickiego pt. "Filozof i chłop", Matylda, lat 11, fragment wiersza Marii Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej pt. "O kacie październiku". Młodym miłośnikom słowa polskiego dumna szkoła składa gratulacje i życzy dalszych sukcesów!

https://youtu.be/-RKxH0jpM6g
https://www.youtube.com/watch?v=7bCJx6jKwjk&t=9s

 

 

 

 

 

 

 

2021-06-11 12:43:25 ET

Tomasz Danicki

 


BIWAK W PALMER

 
PALMER! PALMER!

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-05-16 13:26:35 ET

Tomasz Danicki

 


- - - Strona 3 z 7 - - -

 

Strona: Poprzednia | 3 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs