ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023, 10 WRZEŚNIA 9:30AM

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia SzkolneStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 8 - - -

 

Wycieczka dla dzieci Duck Tour

 
Szanowni Państwo,

Z okazji dnia dziecka w dniu 4 czerwca 2022 komitet rodzicielski chciałby zorganizować dla dzieci wycieczkę Duck Tour. Jest to interesująca wycieczka z przewodnikiem, który prowadzi pojazd i opowiada o historii Bostonu i nie tylko. Cała wycieczka zajmuje mniej więcej 80min. Jest to naprawdę miłe przeżycie, które zostanie przez dłuższy czas w pamięci naszych dzieci, na które gorąco zachęcamy.

Rodzice lub opiekunowie dziecka są zobowiązani na dowiezienie dziecka do Muzeum of Science jak i również odebranie dziecka po zakończeniu wycieczki.

Komitet rodzicielski pokrywa opłatę za dzieci z naszej szkoly w 100% (dzieci uczace sie w naszej szkole jada za darmo).

Rodzice lub opiekunowie dziecka, jeśli maja ochotę wybrać się na tą wycieczkę razem z dzieckiem będą mieli zniżkę i koszt takiego biletu wynosi $40.
Aby ta wycieczka się odbyła potrzebujemy Państwa wkład i jak najszybsze zarejestrowanie się na tą wycieczkę poprzez wypełnienie formularza google poniżej.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o zarejestrowanie się do 30 kwietnia 2022.

Opłata za rodzica lub opiekuna, który będzie również jechał na ta wycieczkę będzie zbierana w najbliższa sobotę 30 kwietnia 2022 na dole w sali przez zarząd komitetu rodzicielskiego.

• Aleksanda Chudas
• Ewelina Allen
• Bartłomiej Bańburski

Dziękuję uprzejmie,

Przewodniczący komitetu rodzicielskiego,
Bartłomiej Bańburski

Wycieczka dla dzieci Duck Tour

Dzień dziecka/rodziny w polskiej szkole im. Jana Pawła II

https://forms.gle/7s1aSm6nFmFiNCjj9

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2022-04-24 13:42:16 ET

Bartłomiej Banburski

 


Legitymacje szkolne

 
Komunikat

Szanowni Rodzice , Opiekunowie i Nauczyciele ,

Państwo Polskie wspiera w różnych formach działalność diaspory polskiej poza granicami kraju ojczystego . Aby ubiegać się o jakiekolwiek wsparcie działalności szkoły , niezbędnym wymogiem jest wyposażenie każdego ucznia w legitymację szkolną wydawaną przez Konsulat Generalny R.P.w Nowym Jorku . Aby spełnić ten warunek prosimy o bezbłędne wypełnienie wniosku pobranego ze strony szkolnej wg. zamieszczonego wzoru . Uczniowie którzy mają legitymacje do przedłużenia, muszą również wypełnić wniosek z zaznaczeniem prośby o przedłużenie . Legitymacje uczniowskie dają naszym uczniom podczs pobytu w Polsce identyczne uprawnienia jak dzieciom uczącym się na terenie R.P. Wypełnione wnioski prosimy składać u nauczycieli dyżurnych przy wejściu do szkoły lub wychowawcom klas podczas odbioru dzieci , najpóźniej do soboty 9 października . Prosimy o poważne potraktowanie powyższej prośby ze względu na ograniczony czas rejestracji wniosków o pomoc .

Ponadto wnioski o legitymacje są traktowane jako dowód stanu osobowego szkoly , funkcjonującej w opcji nauczania personalnego na dany rok szkolny .

Z poważaniem ,

Jan Kozak

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-09-30 13:30:56 ET

Tomasz Danicki

 


Konkurs!

 
Gabriel Shulman, uczeń klasy III i Matylda Hurst, uczennica klasy V Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie, reprezentują szkołę recytując wiersze w Konkursie Pierwszej Damy Rzeczpospolitej "Słowem - Polska" (2021). Gabriel, 8 lat, kreatywnie zinterpretował wiersz Ignacego Krasickiego pt. "Filozof i chłop", Matylda, lat 11, fragment wiersza Marii Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej pt. "O kacie październiku". Młodym miłośnikom słowa polskiego dumna szkoła składa gratulacje i życzy dalszych sukcesów!

https://youtu.be/-RKxH0jpM6g
https://www.youtube.com/watch?v=7bCJx6jKwjk&t=9s

 

 

 

 

 

 

 

2021-06-11 12:43:25 ET

Tomasz Danicki

 


BIWAK W PALMER

 
PALMER! PALMER!

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-05-16 13:26:35 ET

Tomasz Danicki

 


Podziękowanie

 
Podziękowanie

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-02-27 21:01:32 ET

Tomasz Danicki

 


- - - Strona 2 z 8 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs