https://forms.gle/G3L9YSvetNb98qFCA Dzisiaj, 26 sierpnia o godzinie 7pm rozpocznie się druga tura rejestrcji uczniów do Szkoły Języka Polskiego Im. Jana Pawła II w Bostonie. Nauczanie odbywać będzie się w systemie stacjonarnym (ilość miejsc ograniczona) oraz online (ilość miejsc nieograniczona). Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest rejestracja ucznia oraz opłacanie czesnego (miesięcznie). Wolne miejsca na dzień dzisiejszy: Maluchy- 12 miejsc Starszaki - 10 wolnych miejsc Zerówka- 4 wolne miejsca Klasa 1 - 11 woplnych miejsc Klasa 2 - 3 wolne miejsca Klasa 3 - 8 wolnych miejsc Klasa 4 - 8 wolnych miejsc Klasa 5 - 7 wolnych miejsc Klasa 6 - 8 wolnych miejsc Klasa 7 - 8 miejsc Klasa 8 - 5 wolnych miejsc

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
24 października 2020

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia SzkolneStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 5 - - -

 

APEL

 
APEL

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-08-10 22:00:13 ET

Tomasz Danicki

 


Łazienki

 
Łazienki

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-08-03 15:39:50 ET

Tomasz Danicki

 


Oferta pracy

 
Poszukujemy nanny/opiekunki do naszych 2-letnich bliźniaczek (i czasami 5-letniej córki) w Winchester od połowy sierpnia.
Szukamy osoby kreatywnej, energicznej, zaangażowanej w rozwój dzieci, i z doświadczeniem.
Odpowiedzialności obejmują: zabawy z dziećmi, wyjazdy do pobliskich parków, czytanie, zajęcia plastyczne, przygotowanie posiłków i lekkie sprzątanie po dzieciach.
Własny samochód jest wymagany.
Prosimy o kontakt przez telefon.

917-572-7332

 

 

 

2020-07-31 21:41:43 ET

Tomasz Danicki

 


MOMUNIKAT!

 

Szanowni Rodzice ,

W nawiązaniu do zaleceń i propozycji stanowych odnośnie przygotowań do organizacji zajęć lekcyjnych w nowym roku szkolnym 2020/2021 ,informujemy o planach Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w powyższym rozumieniu tych wymagań .Wszystkim placówkom edukacyjnym zaleca się gotowość do trzech opcji nauczania : personalne z obecnością ucznia w szkole , hybrydowe czyli personalne połączone z nauczaniem on- line , oraz nauczanie on-line w całości . Szkoła jest w trakcie zaawansowanych przygotowań na przyjęcie uczniów w klasopracowniach, czyli nauczania personalnego . Wiąże się to z realizacją szeregu przedsięwzięć wynikających z zaostrzonych wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy, ucznia i nauczyciela podczas pandemii koronawirusa . Jesteśmy przygotowani na remont łazienek szkolnych z wyposażeniem bezdotykowych urządzeń sanitarnych oraz instalację zalecanych ulepszeń oraz konfiguracji i wyposażenia poszczególnych pomieszczeń odnośnie higieny(dyspensery płynów odkażających ) i odległości w użytkowanej przestrzeni ( tzw. social dystans). W porozumieniu z Parafią Matki Bożej Częstochowskiej, szkoła wystosowała apel do parafian oraz organizacji polonijnych i parafialnych z prośbą o wsparcie finansowe w realizacji powyższych zamierzeń. Apel ukaże się w najbliższym biuletynie parafialnym i będzie odczytany podczas Mszy św. w najbliższy weekend .Szkoła wyasygnowała na ten cel 10 tys. dolarów ,zaś koszt całkowity projektu został wyliczony na sumę 30 tys. Zarząd Komitetu Rodzicielskiego zaproponował rozszerzenie tej akcji poprzez zbiórkę internetową pod nazwą ,,Go Fund Me’’.

Jesteśmy w trakcie realizacji zamówień podręczników szkolnych na terenie Polski i USA, niezbędnych do realizacji programu nauczania .

W świetle powyższych informacji zwracamy się do Państwa o odpowiedź na pytanie : Czy rozważają Państwo powrót dziecka do polskiej szkoły ?

O Państwa decyzji prosimy poinformowac wychowawców waszych dzieci , natychmiast jak będzie to możliwe, po zapoznaniu się z treścią tego komunikatu.

Liczba zgłoszeń o powrocie do szkoły z zapewnionymi wymogami bezpieczeństwa podczas pobytu dziecka w budynku szkolnym, będzie determinować zakres zaplanowanych remontów , napraw i ulepszeń oraz ilośc zamawianych podręczników i pomocy naukowych .

W oczekiwaniu na odpowiedź, serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w rozwiązaniu tych trudnych problemów.

W imieniu grona pedagogicznego , komitetu rodzicielskiego i dyrekcji szkoły ,

Z poważaniem ,

Jan Kozak

 

 

 

2020-07-30 13:05:46 ET

Tomasz Danicki

 


Potrzebna krew dla Natalki Lepkowski

 
Krew

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-07-14 16:31:16 ET

Tomasz Danicki

 


- - - Strona 2 z 5 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs