"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
25 stycznia 2020 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa III AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 67 - - -

 


Praca domowa

 
Witam serdecznie! Bardzo prosze, by wszystkie dzieci przyniosly mi na sobote kopie wybranego wiersza. Prosze, by powolutku cwiczyc recytacje. Prosze, zrob poprawe dyktanda. Naucz sie pieknie czytac czytanke pt. " Nagly wyjazd". W zeszycie napisz 5 zdan o swoim dziadku lub babci (wyglad, wiek, za co go/ja kochasz i za co jestes mu/jej wdzieczna). Bedziemy glosno czytac nasze opisy w klasie. Dokoncz cwiczenia w podreczniku do str. 45. W najblizsza sobote odbedzie sie w naszej szkole bal karnawolowy. Serdecznie zapraszamy!
Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote,
Asia

 

 

2020-01-22 14:38:15 ET

Joanna Momot-Shulman
25 stycznia 2020

 

 

 

 

Praca domowa

 
Kochani,
Zbliza sie kolejny konkurs recytatorski, do ktorego chcialabym juz teraz wszystkich serdecznie zachecic. Tematem tegorocznego konkursu jest „Papież w naszych myślach, sercach i pamięci” w hołdzie Janowi Pawłowi II w 100 rocznicę urodzin 1920-2020, a wiec poezja Sw. Jana Pawla II lub wiersze o nim samym. Tematyka jest trudna, ale wierze, ze kazdemu uda sie znalezc odpowiedni wiersz. Bardzo prosze zaczac poszukiwania wiersza juz teraz!
Na zadanie domowe bardzo prosze przygotowac sie do kolejnego dyktanda- jest to fragment wiersza pt."Warszawska zabawa" (zwrotka, w ktorej mowi Janek). Naucz sie pieknie czytac wybrany wiersz "Warszawska zabawa" lub "Ksiezyc w Warszawie". Uzupelnij cwiczenia w podreczniku. Powtorz wiedze o przymiotniku.
Pozdrawiam! Asia

 

 

2020-01-13 20:10:10 ET

Joanna Momot-Shulman
18 stycznia 2020

 


Praca domowa

 
Witam serdecznie Dzieci i Rodzicow kl. III i zycze wszystkim samych pomyslnosci w Nowym 2020 Roku! Niech ten rok obfituje w dostatek i radosc. Na zadanie domowe bardzo prosze nauczyc sie pieknie czytac ostatnia czytanke, ktora dzieci czytaly z nauczycielami na zastepstwie. Bardzo prosze, by dzieci przyniosly druga czesc ksiazek! Dzieci moga ustnie opowiedziec jak spedzily Swieta Bozego Narodzenia.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro,
Asia

 

 

2020-01-10 15:10:00 ET

Joanna Momot-Shulman
11 stycznia 2020

 


Praca domowa

 
Witam serdecznie,
Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich rodzicow lub dziadkow na nasza klasowa Wigilijke, o godz. 12.30. Bardzo prosze rodzicow o pomoc w przygotowanie wigilijnego stolu. Mam nadzieje, ze nasze ostatnie w tym roku kalendarzowym zajecia odbeda sie w milej, swiatecznej atmosferze. Dzieci bardzo prosze, by pocwiczyly kolede "Pojdzmy wszyscy do stajenki" (slowa sa w folderkach). Bardzo goraco zachecam wszystkie chetne dzieci, by zagraly lub zaspiewaly solo inna kolede lub znana piosenke swiateczna. Mozna przyniesc wlasny instrument muzyczny! Bardzo prosze zrob cw. na str. 130, 131, 134, 135,136 i 137. Dla chetnych na dodatkowa szostke- naucz sie opowiadac basn H. CH. Andersena "Dziewczynka z zapalkami". Lekture czytalismy w klasie, a dzieci otrzymaly tekst do folderkow.
Pozdrawiam i zycze milego tygodnia,
Asia

 

 

2019-12-15 23:36:48 ET

Joanna Momot-Shulman
21 grudnia 2019

 


Praca domowa

 
Witam serdecznie,
Bardzo prosze, zrob poprawe dyktanda. Dziekuje wszystkim dzieciom, ktore pieknie sie przygotowaly! Naucz sie ladnie czytac na ocene czytanke pt. "Slona perla" na str. 112.-113. Dokoncz cwiczenia na str. 116-121.
Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote!
Asia

 

 

2019-12-11 20:11:50 ET

Joanna Momot-Shulman
14 grudnia 2019

 


Praca domowa

 
Witam serdecznie,
Naucz sie ladnie czytac czytanke "Batory" na str. 100-101. Przeczytaj 3 razy! Prosze, zrob cw. 14, 16, 17, 18,19,21 i 22 (krzyzowka). Zrob zadanie domowe str. 111. Przygotuj sie do dyktanda- jest to fragment, w ktorym pradziadek Ady opowiada o swojej emigracji z Polski (str. 101)
"Rejs z Gdyni do Ameryki trwal jedenascie dni. Przez cztery dni byl sztorm, ktory kolysal statkiem na wszystkie strony. Poklad zalewala lodowata woda, pasazerowie, zamknieci w kajutach, modlili sie o przetrwanie".
Bardzo serdecznie dziekuje wszystkim, ktorzy przyczynili sie do ogromnego sukcesu jakim byla zabawa andrzejkowa. Dziekuje za ciasta, fanty, udzial w zabawie i pomoc w jej przygotowanie. Jak zwykle spisaliscie sie wspaniale! Bardzo serdecznie dziekuje p. Edytce Mudrewicz za kolejna pomoc w udekorowanie naszej klasy, ktora przybrala nieco zimowa szate, a wszystkim rodzicom za aktywny udzial w zycie klasy, zakupy do klasy i ogolne zainteresowanie .
Do zobaczenia w grudniu. Zycze wszystkim dzieciom i rodzicom milego Swieta Dziekczynienia i odpoczynku w gronie rodzinnym!
Asia

 

 

2019-11-24 17:58:25 ET

Joanna Momot-Shulman
7 grudnia 2019

 


- - - Strona 1 z 67 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs