"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
14 grudnia 2019 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa III AStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 66 - - -

 

Praca domowa

 
Witam wszystkich!
Przede wszystkim chcialam bardzo, bardzo serdecznie podziekowac wszystkim rodzicom i dzieciom za wspaniale niespodzianki z okazji Dnia Nauczyciela! Jestem ogromnie wzruszona Wasza serdecznoscia i przyjaznia. Bardzo dziekuje za piekne, recznie robione laurki, upominki, czekoladki, kwiatki i oczywiscie wspanialy poczestunek!! Bardzo dziekuje p. Zanecie za wspaniale "pudlo" rozmaitosci, ozdob do klasy i na prace plastyczne- wszystko na pewno sie przyda!! To byl bardzo piekny dzien! Ale to oczywiscie nie oznacza, ze nie bedzie pracy domowej:) Prosze, naucz sie pieknie czytac rymowanke "Kolorowy kogucik" na str. 43. Naucz sie na pamiec slowa Mazurka Dabrowskiego (dzieci, ktore juz zaliczyly BRAWO!). Napiszemy krotkie dyktando- pierwsza zwrotka Hymnu str. 48. Prosze, dokoncz cwiczenia na str. 49, 50, 51 i 52. Poszukaj na Youtube piosenke "Jestesmy Polka i Polakiem"- naucz sie pieknie spiewac. Refren juz nam fajnie wychodzi.

https://www.youtube.com/watch?v=plug6OIrxRM
https://teksciory.interia.pl/niezwykle-lekcje-rytmiki-jestem-polakiem-tekst-piosenki,t,646082.html

Pozdrawiam!
Asia

 

 

 

 

2019-10-12 17:38:18 ET

Joanna Momot-Shulman
19 października 2019

 


Praca domowa

 
Prosze, zrob poprawe dyktanda (w zeszycie lekcyjnym napisz wyrazy z bledem). Prosze, naucz sie pieknie czytac legende o Lechu, Czechu i Rusie str. 33. Czytanie na ocene! Dzieci slabiej czytajace bardzo prosze, by zaznaczyly sobie fragment czytanki i nauczyly sie go pieknie czytac. Zrob cw. 16, 18, 19, 20, 21, 22,23 oraz zadanie domowe na str. 41. Naucz sie na pamiec Mazurka Dabrowskiego (dzieci otrzymaly tekst do folderkow). Bedziemy spiewac na ocene- dzieci moga spiewac solo, w duecie lub trio. W zeszycie dzieci wkleily tekst o orle. Prosze, zakresl czasowniki i napisz 2 zdania z wybranym czasownikiem. Dla chetnych na dodatkowa szostke -naucz sie na pamiec wiersz Joanny Kulmowej"Moj orzel"- ten piekny wiersz dzieci wkleily do zeszytow.
Zycze milego tygodnia i do zobaczenia w sobote!
Asia

 

 

2019-10-06 14:51:35 ET

Joanna Momot-Shulman
12 października 2019

 


Praca domowa

 
Bardzo prosze zrobic prace domowa ze str. 32 (czytanie wiersza "Jesien" str. 24 na ocene lub czytanki "Jesien w parku" str. 28). Zrobimy krotkie dyktando (pierwsza zwrotka wiersza). Oto tekst dla dzieci, ktore maja inna wersje wiersza:" Wrzesniowym polem idzie jesien. Rude ma wlosy i ruda suknie, we wlosach wpiete pierzaste astry, a w rekach klosy i slodka gruszke."
Prosze dokonczyc cw. str. 28, 29,30 i 31. W zeszycie napisz 5 ciekawych przymiotnikow, ktore pasuja do jesieni. Dodatkowo uloz 5 zdan z tymi przymiotnikami na dodatkowa szostke! Zrob piekna ilustracje Twojego jesiennego bukietu. Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote.
Asia

 

 

2019-09-29 12:49:40 ET

Joanna Momot-Shulman
5 października 2019

 


Praca domowa

 
Witam serdecznie. Bardzo dziekuje za 100% frekwencje na dzisiejszych zajeciach. Tak trzymac trzecioklasisci! Wszystkie dzieci czytaly na ocene wiersz- poziom byl wysoki. Dziekuje za poswiecony czas. Na nastepny tydzien bardzo prosze, by dzieci nauczyly sie czytac czytanke pt. "Wakacyjny skarb". Udalo nam sie utrwalic sporo materialu gramatycznego i zrobic wiele ciekawych cwiczen w podreczniku. Prosze, dokonczyc cwiczenia: cw. 6 str. 15, cw. 20 str. 21, cw. 21 str. 22 oraz zadanie domowe na str. 23. Pozostale cwiczenia zrobilismy w klasie:)
Serdecznie zapraszam na klasowe zebranie z rodzicami w najblizsza sobote o godz. 1:00. Bardzo prosze o uregulowanie oplaty za ksiazki. Ogromna prosba do wszystkich rodzicow- potrzebujemy wode w malych butelkach, chusteczki do nosa oraz chusteczki mokre z alkoholem.
Dziekuje serdecznie i do zobaczenia za tydzien!
Asia

 

 

2019-09-21 23:20:20 ET

Joanna Momot- Shulman
28 września 2019

 


Praca domowa

 
Witam serdecznie wszystkich trzecioklasistow i rodzicow! Milo bylo zobaczyc Was po wakacjach. W ubiegla sobote rozmawialismy o dwoch ojczyznach, czyli o Polske i o Ameryce. Zastanawialismy sie, co to znaczy miec dwie ojczyzny. Naucz sie pieknie czytac wiersz pt.” O ptakach i ojczyznie”. Zrob zakreslone cwiczenia oraz scrabble (cw.24) i dwie ostatnie strony cwiczen w temacie 1. W zeszycie napisz dwa zdania rozwiniete o Polsce i o Ameryce. Bardzo prosze, by wszystkie dzieci mialy w plecaku zeszyty i piorniki oraz ksiazki. Prosze, by wszyscy przyniesli $53.00 na podreczniki. Dzieci, ktorych nie bylo w szkole, bardzo prosze o powiadomienie mnie, czy beda kontynuowac nauke. Dziekuje wszystkim za pomoc w Dozynkach- mam nadzieje, ze wszystkie dzieci bawily sie wspaniale!
Pozdrawiam,
Asia

 

 

2019-09-16 23:11:41 ET

Joanna Momot- Shulman
21 września 2019

 


- - - Strona 2 z 66 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs