ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020. 14 WRZEŚNIA GODZ. 9:30

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
21 września 2019 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa V AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 55 - - -

 


Do zobaczenia.

 
Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Dopiero dzisiaj znalazłam trochę wolnego czasu aby napisać ten e-mail. Jak już wiecie, nie będę mogła wrócić do polskiej szkoły po wakacjach. Z wielkim żalem musiałam podjąć tę dezycję, niestety nadmiar obowiązków zmusił mnie do tego. Bardzo przywiązałam się do moich uczniów, dalej twierdzę że jest to najfajniejsza klasa:) Dziękuje bardzo za współpracę i zachęcam gorąco do kontynuacji nauki w polskiej szkole. Jest to jeden z wielkich darów jaki mogą Państwo ofiarować swoim dzieciom. Moje własne dzieci uświadomiły sobie jaki to jest skarb jak już poszły na studia. Kochani, nie żegnam się z Wami gdyż będę Was od czasu do czasu odwiedzać :) Jeszcze raz dziękuje za wszystko, za kwiaty i za prezent i do zobaczenia. Życzę Wam wspaniałych i pełnych przygód wakacji. Danuta Bujak

 

 

2019-06-11 17:18:54 ET

Danuta Bujak
11 czerwca 2019

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Zadanie domowe dla klasy V

 
Czytaliśmy lekturę Beaty Jedryki „Walizka”. Za tydzień mamy akcję „Bo lubię język polski” i uczniowie bedą odpowiadać na pytania dotyczące tej lektury. Bardzo proszę aby wszyscy przeczytali Walizkę jeszcze raz a może i dwa:) aby wypaść celująco na akcji. Każdy dostał własna kopie książki, osoby nieobecne bedą musiały od kogoś pożyczyć. Życząc miłego tygodnia, pozdrawiam, Danuta

 

 

2019-04-07 10:06:31 ET

Danuta Bujak
7 kwietnia 2019

 


Jutro sklepik będzie nieczynny :(

 
Niestety, nie było wystarczająco chętnych do pomocy w sklepiku. Bardzo proszę o zapakowanie dla swego dziecka drugiego śniadania.
Dziękuje, Danuta

 

 

2019-04-05 20:21:19 ET

Danuta Bujak
6 kwietnia 2019

 


Zadanie domowe dla klasy V

 
Jesteśmy już w kwietniu ale w sobotę jeszcze był marzec :) a marzec jest miesiącem Generala Pułaskiego dlatego zapoznaliśmy sie z życiorysem tego wielkiego bohatera. Bohatera dwóch kontynentów. Jako pracę domową proszę jeszcze raz przeczytać teksty „Nasz mały generał “ oraz “ Kazimierz Puławski” i napisać dlaczego i po co ludzie wznoszą pomniki. Życząc miłego tygodnia, pozdrawiam Danuta

 

 

2019-04-02 17:02:59 ET

Danuta Bujak
2 kwietnia 2019

 


Zadanie domowe dla klasy V

 
Czytaliśmy wiersz „O trębaczu z Wieży Mariackiej”. Mieliśmy klasowy konkurs recytatorski i niestety, tylko cztery osoby były przygotowane :(
Brawa dla Viktora, Kimani, Zuzi i Lidii którzy zakwalifikowali się do konkursu szkolnego na przyszła sobotę. Kochani, przypominam ze aby uzyskać zaliczenie roku szkolnego obowiązuje nauczenie się jednego utworu na pamięć. Bardzo proszę o pracę plastyczną „ Dla Niepodległej” oraz dokończenie ćwiczeń ze strony 77 i 78 w książce do ćwiczeń. Życząc miłego tygodnia, pozdrawiam. Danuta

 

 

2019-03-10 17:16:52 ET

Danuta Bujak
10 marca 2019

 


Zadanie domowe dla klasy V

 
Czytaliśmy dzisiaj „Wieczór u państwa Platerow” str.135. O spotkaniu polskiej elity emigracyjnej w Paryżu i koncercie Fryderyka Chopina: „Grał tak pięknie, że każdy w tej muzyce odnalazł to, za czym tęsknił, co w Polsce pozostawił.”
W przyszłym tygodniu odbędą sie klasowe eliminacje do konkursu recytatorskiego dlatego jako pracę domową proszę doszlifować swój wiersz.
Dziękuje i życzę miłego tygodnia, Danuta

 

 

2019-03-02 21:16:57 ET

Danuta Bujak
2 marca 2019

 


- - - Strona 1 z 55 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs