Zapisy na Dyżur Dyżury szkolne na rok szkolny 2018/2019: wrzesień - klasy siódma i ósma, październik - klasa szósta, listopad - klasa piąta, grudzień - klasa czwarta, styczeń - klasa trzecia, luty - klasa druga, marzec - klasa pierwsza, kwiecień - klasa maluszków, maj - klasa starszaków, czerwiec - klasa zerowa. Zapisy na Dyżur

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Wielkanoc
21 kwietnia 2019 | 00:00

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa V AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 55 - - -

 


Zadanie domowe dla klasy V

 
Czytaliśmy wiersz „O trębaczu z Wieży Mariackiej”. Mieliśmy klasowy konkurs recytatorski i niestety, tylko cztery osoby były przygotowane :(
Brawa dla Viktora, Kimani, Zuzi i Lidii którzy zakwalifikowali się do konkursu szkolnego na przyszła sobotę. Kochani, przypominam ze aby uzyskać zaliczenie roku szkolnego obowiązuje nauczenie się jednego utworu na pamięć. Bardzo proszę o pracę plastyczną „ Dla Niepodległej” oraz dokończenie ćwiczeń ze strony 77 i 78 w książce do ćwiczeń. Życząc miłego tygodnia, pozdrawiam. Danuta

 

 

2019-03-10 17:16:52 ET

Danuta Bujak
10 marca 2019

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Zadanie domowe dla klasy V

 
Czytaliśmy dzisiaj „Wieczór u państwa Platerow” str.135. O spotkaniu polskiej elity emigracyjnej w Paryżu i koncercie Fryderyka Chopina: „Grał tak pięknie, że każdy w tej muzyce odnalazł to, za czym tęsknił, co w Polsce pozostawił.”
W przyszłym tygodniu odbędą sie klasowe eliminacje do konkursu recytatorskiego dlatego jako pracę domową proszę doszlifować swój wiersz.
Dziękuje i życzę miłego tygodnia, Danuta

 

 

2019-03-02 21:16:57 ET

Danuta Bujak
2 marca 2019

 


Dla Niepodległej!

 
Zadanie domowe: proszę wybrać wiersz na konkurs recytatorski " Dla Niepodległej" wiersze o tematyce patriotycznej polskich poetów.
Naucz sie czytać swój wiersz.

 

 

2019-02-11 09:36:58 ET

Alina Kozak
23 lutego 2019

 


Zadanie domowe dla klasy V

 
Proszę aby uczniowie jeszcze raz przeczytali czytankę „Lekcja życia”, przygotowali się do dyktanda na stronie 111 a w książce do ćwiczeń zrobili ćwiczenia 5, 6 i 7 ze strony 68. Bardzo dziękuje Veronice Swiercz i jej Tacie za doszorowanie naszej bardzo starej tablicy:) Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia. Danuta

 

 

2019-01-21 17:07:20 ET

Danuta Bujak
21 stycznia 2019

 


Zadanie domowe dla klasy V

 
Bardzo proszę aby uczniowie jeszcze raz przeczytali czytankę „Na północnym wierzchołku Ziemi”, przygotowali się do dyktanda na str. 106 a w książce do ćwiczeń zrobili ćwiczenie 3 ze strony 64 oraz zabawili sie w tłumacza. Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia. Danuta :)

 

 

2019-01-13 17:20:31 ET

Danuta Bujak
13 stycznia 2019

 


Zadanie domowe dla klasy V

 
Drodzy Rodzice, pragnę Wam z serca podziękować za Wasze zaangażowanie w przygotowanie klasowej Wigilii. Pyszne pierogi, czerwony barszczyk, różnorodność ciast i owoców a zwłaszcza owocowych szaszłyków, opłatek oraz MIKOŁAJ, było pięknym podtrzymaniem naszej polskiej tradycji w szkole. Myśle ze kiedyś Wasze dzieci będą to mile wspominać. Serdecznie Wam rownież dziękuje za prezenty i hojne kartki świąteczne !!! Będę o Was myśleć w czasie zakupów :)
Jeszcze raz życzę Wam Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019. Danuta

 

 

2018-12-15 21:03:55 ET

Danuta Bujak
16 grudnia 2018

 


- - - Strona 1 z 55 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs