"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Dzień Wolny
11 kwietnia 2020

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa II AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 18 - - -

 


Nasza rodzinna tradycja. - Lekcja internetowa na Zoom godzina 9:00am

 
Witam,
Dziekuje wszystkim ze tak ladnie wykonaliscie cwiczenia i nauczyliscie sie czytac, Dobrze was bylo dzis zobaczyc ciesze sie ze jestescie zdrowi i radosni. Moi drodzy na przyszla sobote prosze przygotowac sobie temat pt. "Nasza rodzinna tradycja" strony 84-92. Bedziemy uczyc sie o palmach wielkanocnych. Prosze nauczyc sie czytac tekst s.84-86.
W zalaczniku przesylam wam bajke pt. "Bajka o zlym krolu wirusie i dobrej kwarantannie.", ktora czytalam wam dzisiaj. Prosze odpowiedziec pisemnie w zeszycie na dwa pytania:

1) Co robicie w domu na kwarantannie?

2) Jakie sa wasze plany po kwaranntannie?

Dziekuje i pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

 

 

2020-03-28 13:28:47 ET

Sylwia Kloczkowska
4 kwietnia 2020

 

 

 

 

Rusza program nauczania jezyka polskiego online!!!

 
Witam serdecznie,
Mam nadzieje ze wszyscy jestescie zdrowi i bezpieczni oraz chetni do pracy. Od nastepnej soboty 03/28/2020 rozpoczynamy zajecia online za pomoca komunikatora Zoom. Zajecia dla naszej klasy 2 beda odbywac sie w soboty o godzine 9:00am, przesle wam zaproszenia do udzialu w zajeciach. Podczas zajec online dzieci beda potrzebowac: podreczniki, zeszyt i piornik. Zadania domowe beda wysylane droga mailowa tak jak do tej pory. Niektore zadania domowe bedziecie wysylac do mnie na maila.
Jesli macie jakies pytania prosze dzwonic 8572212270 lub pisac sklocz79@gmail.com
Bardzo prosze aby w domu przerobic blok tematyczny pt. Matka Natura strony 103 - 111. Prosze nauczyc sie ladnie czytac tekst na s.103 -104.
Do zobaczenia za tydzien :-) online!!!
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2020-03-21 18:58:33 ET

Sylwia Kloczkowska
28 marca 2020

 


Czerwony Kapturek - lektura szkolna.

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze wybrac ulubiona czytanke z podrecznika i poczytac. Na zajeciach przerabialismy lekture pt." Czerwony Kapturek", prosze w zeszycie napisac wlasne, nowoczesne kilkuzdaniowe opowiadanie o Kapturku.
Dziekuje za udzial i gratuluje wszystkim uczniom ktorzy wspaniale wystapili w klasowym kokursie recytatorskim. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. BRAWO!!!
Szczegolne gratulacje dla Dominika Jankowskiego, Amelki Supronik, Gabrysi Brucker, Weroniki Maciejewskiej, Gabriela Shulman, Dawida Zurowskiego- Uthman za zakwalifikowanie sie do do konkursu szkolnego. Konkurs recytatorski szkolny odbedzie sie 14 marca o 10 w sali JPII. Trzymam kciuki za naszych reprezentantow.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2020-03-10 20:38:20 ET

Sylwia Kloczkowska
14 marca 2020

 


Pomagamy ptakom.

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze nauczyc sie czytac tekst pt."Golab i sroka". Prosze wykonac cwiczenia s.80 i 81. W sobote jest klasowy konkurs recytatorski prosze sie przygotowac, jesli ktos nie zdazy sie nauczyc wiersza mozna go zaliczyc do konca miesiaca. Zycze wszystkim powodzenia.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2020-03-04 21:16:18 ET

Sylwia Kloczkowska
7 marca 2020

 


Czytanka " A to pech!"

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze nauczyc sie czytac tekst s. 62 -63 pt. "A to pech!" Prosze napisac list do wybranej osoby - cwiczenia s. 68 - 69. Prosze uzupelnic cwiczenia na stronie 71.
Przepytalam wiekszosc dzieci ze znajomosci wiersza, prosze popracowac nad piekna deklamacja, interpretacja i wymowa.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2020-02-25 20:20:29 ET

Sylwia Kloczkowska
29 lutego 2020

 


Walentynki

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze wykonac cwiczenia na stronach 60 - 61. Prosze poczytac czytanke s. 54-55. Dla chetnych: prosze poczytac czytanke o sw. Walentym s.56-57.
Prosze uczyc sie wiersza na konkurs.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2020-02-18 22:28:40 ET

Sylwia Kloczkowska
22 lutego 2020

 


- - - Strona 1 z 18 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs