"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Msza dziecieca kl.7
17 listopada 2019 | 11:00

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa II AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 67 - - -

 


Lektury w klasie 2

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze wypelnic zadania na stronach 94- 95, prosze nauczyc sie czytac tekst s. 87- 88. Przerobilismy lekture pt. "Pilot i Ja", jako nastepna w klasowym glosowaniu wygrala bajka pt "Czerwony Kapturek", na trzecim miejscu bya lektura pt. "Karolcia". Prosze zrobic poprawe dyktanda w zeszycie.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-11-12 22:10:10 ET

Sylwia Kloczkowska
16 listopada 2019

 

 

 

 

Pierwszy listopada, przymiotnik

 
Witam,
Prosze aby dzieci nauczyly sie ladnie czytac tekst "Pierwszy listopada" s. 79. Pierwsze zdanie czytanki to bedzie nasze dyktando.
Prosze wykonac cwiczenia na s. 85 I 86. Prosze aby dzieci nauczyly sie na pamiec alfabetu s. 83, maja na to zadanie 2 tygodnie, ale juz bedzie mozna zaliczyc w sobote jesli ktos bedzie gotowy. Prosze aby dzieci przyniosly male lustereczka do szkoly.
Dziekuje I pozdrawiam Sylwia Wadach-Kloczkowska

 

 

2019-11-05 16:30:37 ET

Sylwia Kloczkowska
9 listopada 2019

 


Zupa z dyni, przymiotnik.

 
Witam,
Na ostatnich zajeciach rozmawialismy o dyniach i ich wartosciach odzywczych. Wprowadzilam przymiotnik, dzieci opisywaly nasza klasowa dynie. Na zadanie domowe prosze ustnie utrwalic przymiotniki (jaki? jaka? jakie?). Prosze nauczyc sie czytac tekst pt. "Zupa z dyni" s.62- 63. Prosze wykonac cwiczenia na s. 69 - 70. Jesli ktos jeszcze chciaby powiedziec wierszyk o kolorowym koguciku bedzie taka mozliwosc w sobote.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-10-28 21:42:54 ET

Sylwia Kloczkowska
2 listopada 2019

 


Polska od morza do gor, dwujezycznosc.

 
Witam serdecznie
Na ostatnich zajeciach przerobilismy temat pt. Od Batyku do gor", uczylismy sie jak czytac mape oraz rozmawialismy o tym co znaczy byc dwujezycznym. Na zadanie prosze nauczyc sie czytac tekst s.71. prosze wykonac cwiczenia na stronie 77 i 78. Dzieci napisaly bardzo ladnie dyktando prosze wykonac poprawe w zeszycie. Jesli ktos chce dostac dodatkowa 6 prosze nauczyc sie na pamiec wiersz ktory jest w zeszycie pt: "Kolorowy kogucik" . W zeszycie dzieci maja slowa piosenki pt: "Plsko spiewam dla ciebie.." melodie mozna znalesc na you tube.
Dziekuje i pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-10-22 07:18:54 ET

Sylwia Kloczkowska
26 października 2019

 


Mama lekarz, rzeczownik i czasownik

 
Witam,
Na zadanie prosze nauczyc sie czytac tekst s.47- 48 pt."Mama lekarz", w cwiczeniach prosze zrobic s.53. Prosze slownie utrwalac czasowniki i rzeczowniki. Zapowiadam pierwsze dyktando: Prosze nauczyc sie pisac 3 pierwsze linijki tekstu s.47 to jest 5 zdan.
Serdecznie dziekuje za piekne kwiaty i upominki z okazji Dnia Nauczyciela .
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-10-14 09:12:33 ET

Sylwia Kloczkowska
19 października 2019

 


Jesienne wycieczki, rzeczownik

 
Witam serdecznie,
Na zajeciach rozmawialismy o wycieczkach i ich rodzajach oraz wprowadzilam rzeczowniki czyli nazwy rzeczy, ludzi, zwierzat, roslin i miejsc (prosze utrwalic ustnie). Na zadanie domowe prosze pieknie nauczyc sie czytac tekst ze strony 40 - 41 pt." Pajecza przeszkoda". Prosze wykonac cwiczenia na s. 45 - 46. Prosze pamietac o zestawach wyrazow zrobionych przez pania Anie. Prosze ulozyc zdania z tymi wyrazam, zapisac w zeszyciei i umiec je czytac. Jesli ktos nie ma zestawu prosze ulozyc 5 zdan z dowolnie wybranymi wyrazami.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-10-07 20:24:33 ET

Sylwia Kloczkowska
12 października 2019

 


- - - Strona 1 z 67 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.6

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs