Zapisy na Dyżur Dyżury szkolne na rok szkolny 2018/2019: wrzesień - klasy siódma i ósma, październik - klasa szósta, listopad - klasa piąta, grudzień - klasa czwarta, styczeń - klasa trzecia, luty - klasa druga, marzec - klasa pierwsza, kwiecień - klasa maluszków, maj - klasa starszaków, czerwiec - klasa zerowa. Zapisy na Dyżur

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa I AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 68 - - -

 


Dzien Rodziny

 
Witam serdecznie,
Mam nadzieje ze mieliscie dobry weekend i ze wszyscy jestescie wypoczeci i zadowoleni. W sobote 1 czerwca serdecznie zapraszam na Dzien Rodziny jest to nowosc, polaczenie kilku uroczystosci tzn. Dnia Mamy, Taty i Dnia Dziecka w jednym !!! Bedzie super zabawa. Najpierw wszyscy schodzimy na przedstawienie muzyczne do sali JPII. Nasze dzieci prezentuja Hawajski taniec, prosze aby chlopcy ubrani byli w kolorowe "swimming suit" a dziewczynki zeby mialy jednokolorowe podkoszulki i czarne getry - dziekuje. W sobote bedzie duzo atrakcji zarowno dla dzieci jak i dla rodzicow. Po akademii i poczestunku w szkole przewidziany jest Piknik Rodzinny na gornym parkingu, jak sama nazwa wskazuje obecnosc rodzicow obowiazkowa. W programie Magik, DJKz, gry i zabawy itp. Dziecko bez opieki rodzica bedzie musialo zostac w szkole, ze wzgledow bezpieczenstwa. My nauczyciele tez bedziemy zabawiac dzieci np. malujac twarze, obslugujac poszceglne stanowiska zabaw. Prosze przyniescie dobry humor i koce piknikowe.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-05-30 21:48:06 ET

Sylwia Kloczkowska
1 czerwca 2019

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Powtorka

 
Powtorka na zakonczenie pierwszej klasy:
1. Prosze przyniesc biale cwiczenia i zeszyty - uzupelnione.
2. Prosze przeczytac wszystkie czytanki z czerwonej ksiazki, bede pytac na ocene.
3. Dyktando. Piec pierwszych zdan z czerwonej ksiazki s. 63
Pozdrawiam serdecznie Sylwia Wadach Kloczkowska

 

 

2019-05-13 14:00:24 ET

Sylwia Kloczkowska
18 maja 2019

 


Dz, dzi dwuznaki, Wycieczka

 
Witam,
Na zadanie domowe proszenauczyc sie czytac teksty s.49,47,45. Chetne dzieci prosze aby nauczyly sie czytac tekst ze strony 56-57 (bedzie mozna zarobic 6)
W bialych ksiazeczkach prosze wykonac s.46 - 47.

Prosze aby dzieci zaczely przygotowywac sie do powtorki 18 maja:
1) Bede pytac wyrywkowo czytanki z czerwonej ksiazki
2) Bede sprawdzac zeszyty i ich estetyke oraz brakujace zadania
3) Prosze pouzupelniac biale cwiczenia
4) Napiszemy krotkie dyktando 5 zdan z czerwonej ksiazki s.63, podaje tekst do nauki:

Za nami rok szkolny. Konczymy pierwsza klase. W ciagu tego roku poznalismy wielu nowych przyjaciol. Nauczylismy sie czytac i pisac. Nadchodzi lato i wakacje.

Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-05-07 21:25:39 ET

Sylwia Kloczkowska
11 maja 2019

 


Zmiekczenia Zrebak

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze nauczyc sie czytac teksty na stronach 43,45,47. W bialych ksiazkach prosze wykonac s.44 i 45. Na ostatnich zajeciach przerobilismy lekture "Kubus Puchatek" zajecia byly polaczone z klasa 2 w ramach akcji "Bo lubie jezyk polski" dziekujemy pani Asi za slodki projekt :-) napisalismy Quiz do lektury oraz wykonalismy talerzykowe Puchatki.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-05-02 17:40:42 ET

Sylwia Kloczkowska
4 maja 2019

 


nocny motyl - cma. Zmiekczenia.

 
Witam,
Na zadanie domowe prosze w zeszytach narysowac koszyczek wielkanocny i opisac go w kilku zdaniach. Prosze nauczyc sie pieknie czytac teksty s. 45,43,41. W bialych ksiazkach prosz zrobic cwiczenia na s. 42- 43.

Drodzy rodzice i ucznowie klasy pierwszej chcialam Wam zlozyc najserdeczniejsze wiosenne zyczenia swiateczne: pieknego slonca, smacznego jajka w radosny wielkanocny poranek, slodkich mazurkow na stole, rodzinnej atmosfery i wielu zajaczkow dla dzieci ;-)

Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-04-19 23:35:18 ET

Sylwia Kloczkowska
20 kwietnia 2019

 


Zoo, dalsze wprowadzenie zmiekczen.

 
Witam
Na zadanie domowe prosze nauczyc sie pieknie czytac teksty s. 43, 41,39. W zeszytach prosze opisac jedno zwierzatko egzotyczne w kilku zdaniach i je narysowac. Wtym tygodniu nie ma zadania w bialych ksiazkach.
W sobote nie bedzie mnie w szkole zastepstwo bedzie miala pani Donata. Pozdrawiam wszystkich :-)
Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-04-09 23:04:39 ET

Sylwia Kloczkowska
13 kwietnia 2019

 


- - - Strona 1 z 68 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs