"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
14 grudnia 2019 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa I AStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 70 - - -

 

Zadanie domowe

 
Czerwona ksiazka- Naucz sie czytac czytanke str.7
Niebieska ksiazka- Uzupwlniaj cwiczenia do str.9
biala ksiazka- Cwiczenia str. 6 i 7

Bardzo prosze aby wszystkie dziewczynki przyszly do szkoly w bialych bluzeczkach ( podkoszulki zwykle ) a chlopcy w czerwonych podkoszulkach. Chce zrobic naszej klasie bialo-czerwone zdjecie.

 

 

2019-09-29 19:57:17 ET

Dorota Kapcia
5 października 2019

 


Zadanie domowe

 
Dokoncz cwiczenia na str.7 (niebieska ksiazka).
Przeczytaj czytanke str. 5 ( czerwona ksiazka).
Biale ksziazki sa cwiczeniami w ktorych mamy na celu rozbudzanie rozwoju ruchowego dziecka, szczegolnie rowijanie motoryki rak i koordynacji wzrokow-ruchowej, prawidlowego uchwytu olowka , dlugopisu czy kredki. Bardzo wiec prosze aby dzieci pisaly powoli , starannie i probowaly utrzymac pismo w liniach. Literki moga byc takie jakich dzieci ucza sie w szkole angielskiej. Nie chce aby nabraly innych , odmiennych nawykow. Jezeli raczka dziecka jest zmeczona nie musi uzupelniac wszystkich zadanych linijek do konca (tak aby sie nie zniechecilo do pisania).
Bardzo prosze, aby rodzice jako pierwsi oceniali wszystkie prace domowe stawiajac 5 albo przyklejajac naklejki .

 

 

2019-09-22 11:36:40 ET

Dorota Kapcia
28 września 2019

 


Zadanie domowe

 
Narysuj w zeszycie na pierwszej kartce ilustracje na temat : MOJA RODZINA
Rodzicow prosze o podpisanie obrazka tak , aby dzieci mogly odwzorowac napis lub napisac go po sladzie.
Prosze rowniez rodzicow o wypisanie w kolumnie wszystkich czlonkow rodziny a dzieci prosze aby obok kazdego imienia narysowaly model tego wyrazu zaznaczajac samogloski na czerwono ( a,a, e,e i,o,o,u,y) a na niebiesko wszystkie spolgloski tak jak to robilismy na tablicy .
Model wyrazu MAMA to 4 kwadrat obok siebie -niebieski , czerwony , niebieski , czerwony (patrz str.2,3 czerwone ksiazki "Juz czytam".

Dzieci ktore zabraly do domu medaliony z imieniem bardzo prosze o przyniesienie ich do szkoly w sobote.

Oplata za ksiazki wynosi 50 $ ,mozna przynosic do mnie pieniadze lub czeki wypisane na szkole.
Oplata klasowego komitetu rodzicielskiego wynosi rowniez 50$ ( na slubowanie, Mikolajki i inne potrzeby dzieci na ten rok szkolny ). Pieniadze prosze przekazac pani Kasi Michalek lub w zaklejonej kopercie z podpisem "Komitet rodzicielski klasa 1+ nazwisko dziecka " i zostawic u mnie , a ja przekaze koperty pani Kasia.
Zbiorke pieniedzy musimy zakonczyc w tym miesiacu, zostaly wiec nam jeszcze tylko 2 soboty.

Bardzo serdecznie dziekuje wszystkim rodzicom ktorzy byli na zebraniu. Rodzice ktorzy nie mogli w nim uczestniczyc, moga sie skontaktowac ze mna po sobotnich zajeciach lekcyjnych.

Rodzicow dzieci ,ktore nie byly w szkole w sobote ,bardzo prosze o SMS do mnie na numer 617-530-0341 z potwierdzeniem, ze dziecko bedzie chodzilo do szkoly w tym roku szkolnym .

Do zobaczenia w sobote

 

 

2019-09-15 21:25:01 ET

Dorota Kapcia
21 września 2019

 


Dzien Rodziny

 
Witam serdecznie,
Mam nadzieje ze mieliscie dobry weekend i ze wszyscy jestescie wypoczeci i zadowoleni. W sobote 1 czerwca serdecznie zapraszam na Dzien Rodziny jest to nowosc, polaczenie kilku uroczystosci tzn. Dnia Mamy, Taty i Dnia Dziecka w jednym !!! Bedzie super zabawa. Najpierw wszyscy schodzimy na przedstawienie muzyczne do sali JPII. Nasze dzieci prezentuja Hawajski taniec, prosze aby chlopcy ubrani byli w kolorowe "swimming suit" a dziewczynki zeby mialy jednokolorowe podkoszulki i czarne getry - dziekuje. W sobote bedzie duzo atrakcji zarowno dla dzieci jak i dla rodzicow. Po akademii i poczestunku w szkole przewidziany jest Piknik Rodzinny na gornym parkingu, jak sama nazwa wskazuje obecnosc rodzicow obowiazkowa. W programie Magik, DJKz, gry i zabawy itp. Dziecko bez opieki rodzica bedzie musialo zostac w szkole, ze wzgledow bezpieczenstwa. My nauczyciele tez bedziemy zabawiac dzieci np. malujac twarze, obslugujac poszceglne stanowiska zabaw. Prosze przyniescie dobry humor i koce piknikowe.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-05-30 21:48:06 ET

Sylwia Kloczkowska
1 czerwca 2019

 


Powtorka

 
Powtorka na zakonczenie pierwszej klasy:
1. Prosze przyniesc biale cwiczenia i zeszyty - uzupelnione.
2. Prosze przeczytac wszystkie czytanki z czerwonej ksiazki, bede pytac na ocene.
3. Dyktando. Piec pierwszych zdan z czerwonej ksiazki s. 63
Pozdrawiam serdecznie Sylwia Wadach Kloczkowska

 

 

2019-05-13 14:00:24 ET

Sylwia Kloczkowska
18 maja 2019

 


- - - Strona 2 z 70 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs