"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
25 stycznia 2020 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa PRZEDSZKOLEStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 25 - - -

 


Poznajemy kształty. Powtórka poznanych liter.

 
Witamy serdecznie.

Zadanie domowe: wykonaj ćwiczenia ze str. 93 - 95. Tematem „Poznajemy kształty” skończyliśmy cześć I książki. Na kolejnych zajęciach będziemy już korzystać z drugiej części podręcznika. Prosimy by dzieci przyniosły pierwszą cześć książki i zostawiły w klasie.

Na najbliższych zajęciach tematem lekcji będzie „Bal Karnawałowy”. Jeśli dzieci chcą, mogą przyjść w kostiumie. Zapraszamy również na zabawę karnawałową dla dzieci organizowaną przez Komitet Rodzicielski w Sobotę 25-01-2020 w godz. 16:00 - 19:00 więcej informacji i zapisy na stronie. https://www.signupgenius.com/go/30e0e4bafac28a3f85-balkarnawalowy2.

Jak co roku organizowany jest Konkurs Recytatorski. W tym roku konkurs poświęcony jest 100 rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II (1920- 2020). Można wybrać wiersz napisany przez Jana Pawła II, o papieżu napisany przez innych poetów oraz utwór napisany dla Jana Pawła II. Czas recytacji nie może przekroczyć 2 min w naszej grupie wiekowej.

Dokładny temat konkursu to: "Papież w naszych myślach, sercach i pamięci".

Bardzo prosimy o wybranie utworów dostosowanych do możliwości Waszych dzieci oraz o dostarczenie treści wybranego wiersza wraz z autorem.

pozdrawiamy
Małgorzata & Aneta

 

 

2020-01-20 12:47:29 ET

Aneta Kowalska
25 stycznia 2020

 

 

 

 

Zwierzęta zima. Litera D

 
Witamy. Wykonaj pracę domową ze strony: 89 oraz kartki które zostały rozdane w klasie.
Pozdrawiamy
Aneta & Małgorzata

 

 

2020-01-15 09:07:05 ET

Aneta Kowalska
18 stycznia 2020

 


Boże Narodzenie. Litera T

 
Witamy wszystkich w Nowy Roku. Gorąco również witamy nową uczennice Mia.
Przede wszystkim chciałybyśmy bardzo, bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za wspaniale przygotowany stół wigilijny za przyniesienie przepysznych potraw. Szczególnie Pani Ani Gryciuk (mamie Tymusia) dziękujemy za przygotowanie prezentów dla naszych pociech a Mikołajowi i wszystkim za upominki świąteczne którymi nas obdarowaliście.
Na ostatnich zajęciach rozmawialiśmy o świętach, Nowym Roku. Dzieci opowiadały co przyniósł im Mikołaj. Prosimy by dzieci niezapominały o swoich książkach. Uzupełnij ćwiczenia ze str. 82.
Zadanie domowe wykonaj ćwiczenia ze strony 81 i 83 oraz kartki które zostały rozdane w klasie.
Przypominamy o całkowitym przynoszenia do szkoły i klasy ORZECHÓW (wszystkich rodzajów, nie tylko orzeszków ziemnych) oraz wszystkich produktów je zawierających (jak np. jogurty, batoniki, ciastka, krakersy, kanapki z masłem orzechowym, itp.).
Pozdrawiamy
Małgorzata & Aneta

 

 

2020-01-08 08:25:24 ET

Aneta Kowalska
11 stycznia 2020

 


Pani Zima. Litera S i M

 
Witamy. Wykonaj pracę domową ze strony: 71, 77
Zajęcia w tę sobotę 21 grudnia rozpoczynają się normalnie od 9:30 i kończą 13:30. Na godz. 10.00 zapraszamy na przedstawienie jasełkowe - sala JP II . Potem wracamy do klasy i odbywają się normalnie zajęcia. Tematem przewodnim będą"Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe".
Wigilie klasowa rozpoczniemy o godzinie 12:00. Bardzo serdecznie Was wszystkich zapraszamy do przyjścia i spędzenia tego czasu z nami rodzicami i naszymi pociechami. Już teraz serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie w klasowa wigilie. W tym dniu takze odwiedzi nasza klase Mikolaj.

24 grudnia godzina 9 pm- tradycyjna Pasterka w kościele MB Częstochowskiej.

Pozdrawiamy Aneta & Małgorzata.

 

 

2019-12-17 21:20:14 ET

Aneta Kowalska
21 grudnia 2019

 


Warzywa. Dzień ogórka. Litera L

 
Wykonaj pracę domową ze strony 65 oraz karty pracy które prześlemy emailem.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ogromnego sukcesu jakim była zabawa andrzejkowa. Dziękujemy za ciasta, fanty, udział w zabawie i pomoc w jej przygotowanie.
Do zobaczenia 7 grudnia zajęć w ta sobote (23 listopada) nie ma szkoły.
Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom miłego Święta Dziękczynienia i odpoczynku w gronie rodzinnym!
Pozdrawiamy
Małgorzata & Aneta

 

 

 

 

2019-11-27 08:37:41 ET

Aneta Kowalska
7 grudnia 2019

 


Dzien i noc

 
Na ostatnich zajęciach dzieci omawiały różnice pomiędzy dniem i nocą. Na zadanie domowe dokończ ćwiczenia ze str 63 oraz karty pracy (załącznik ). Chciałybyśmy aby ćwiczenia do strony 53 były uzupełnione (powoli, sukcesywnie). Planujemy zebrać pierwszą część podręczników i sprawdzić podczas ferii zimowych.
Dzieci bardzo pięknie odróżniają poznane samogłoski i znają je. Ćwiczymy w domu poznane litery bo w ten sposób się one utrwalają. Prześlemy grę "dobble - samogłoski "by bawić się z dziećmi poprzez zabawę.
Pozdrawiamy
Małgorzata & Aneta

 

 

 

 

2019-11-19 22:28:31 ET

Aneta Kowalska
23 listopada 2019

 


- - - Strona 1 z 25 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs