Zapisy na Dyżur Dyżury szkolne na rok szkolny 2018/2019: wrzesień - klasy siódma i ósma, październik - klasa szósta, listopad - klasa piąta, grudzień - klasa czwarta, styczeń - klasa trzecia, luty - klasa druga, marzec - klasa pierwsza, kwiecień - klasa maluszków, maj - klasa starszaków, czerwiec - klasa zerowa. Zapisy na Dyżur

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Wielkanoc
21 kwietnia 2019 | 00:00

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa PRZEDSZKOLEStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 22 - - -

 


Praca domowa

 
Witam!

Na ostatniej lekcji dzieci poznaly literke "R". Prosze odrobic karte pracy poprzedniej lekcji z literka ,,P" i z ostatniej lekcji literka ,,R".

Pozdrawiam
Ewa Chelstowska

 

 

2019-03-10 19:03:02 ET

Ewa Chelstowska
8 marca 2019

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Konkurs recytatorski

 
Kochani na ostatnich zajeciach poznalismy literke"P". Prosze szukajcie wyrazow rozpoczynajacych sie na ta literke. Wymawiajcie je glosno I powtarzajcie wraz ze swoimi dzieciakami, (pociag, paper, pies, pilka, piasek, itp.) Kazdej miejsce jest dobre na nauki: samochod, sklep, park.
Zadanie domowe na najblizsza sobote to cwiczenie wiersza na konkurs recytatorski. Elminacje klasowe juz w sobote 9 marca. Uczniowie I ich rodzice proszeni sa rowniez o wykonanie pracy plastycznej o temetyce patriotycznej, technika dowolna (np. Orzel bialy wyklejany lub malowany farbami, flaga polski itp). Prace zostana wystawiane na Sali Jana Pawla 16 i 23 marca podczas elminacji miedzyszkolnych. Pozdrawiam Malgorzata Zieziulewicz

 

 

2019-03-05 20:26:59 ET

Małgorzata Zieziulewicz
9 marca 2019

 


Praca domowa

 
Witam!
Na ostatniej lekcji dzieci poznaly literke "G", prosze odrobic karte pracy z ta literka. Chce rowniez panstwu powiedziec, ze pracujemyz z dziecmi z druga czescia podrecznika ale dzieci nie biora go do domu, poniewaz my pracujemy na nim w szkole. Dzieci jako zadanie domowe otrzymuja karty pracy, ktore nalezy zawsze przyniesc do szkoly podpisane. Prosze rowniez pamietac o naszym konkursie recytatorskim. Na razie tylko jedno dziecko przynioslo mi wierszyk.

Pozdrawiam
Ewa Chelstowska,

 

 

2019-02-26 17:49:05 ET

Ewa Chelstowska
27 lutego 2019

 


Praca domowa

 
Witam!

Prosimy jeszcze w dalszym ciagu uzupelniac wszystkie cwiczenia z pierwszej czesci podrecznika. Uzupelnione juz ksiazeczki mozna przyniesc do sprawdzenia. Na ostatnich zajeciach poznalismy literke „J” i na prace domowa jest karta pracy z ta literka oraz w zalaczniku dodatkowa karta pracy. Prosze wydrukowac.

Pozdrawiam
Ewa Chelstowska

 

 

 

 

2019-02-04 17:58:26 ET

Ewa Chelstowska
8 lutego 2019

 


Literka "K", Pomagamy zwierzetom przetrwac zime.

 
Witam,
Na ostatnich zajeciach poznalismy literke "K"(wymawiamy jak czytamy "K" nie "ka").Uczniowie obecni na zajeciach prosze wypelnijcie karty pracy, ktore znajdziecie w ksiazkach. Uczniowie nieobecni na zajeciach napiszcie literke K na kartce papieru(Kartka z liniami). Co rozpoczyna sie na litere K? - mnostwo rzeczy,- wyszukujcie je, nazywajcie (krowa, kon, kot, kubek, krawat, klocki itp.) Rormawialismy rowniez o trzech grupach zwierzat w zimie (1. Zwierzeta zapadajace w sen zimowy, 2. Zwierzeta odlatujace do cieplych krajow 3. Zwierzeta, ktore przeczekuja zime- I tym mozemy pomoc). Pamietajmy tylko, iz pierwsza zasada pomocy - Nie Szkodzic!)
Prosze przynoscie uzupelnione ksiazki z pierwszego polrocza. Podczas ferii planujemy je sprawdzic. Rozpoczelismy juz druga czesc podrecznika, dzieci dostana go do domow na ferie. Pozdrawiam
Malgorzata Zieziulewicz

 

 

2019-01-28 16:09:11 ET

Małgorzata Zieziulewicz
2 lutego 2019

 


Dzien i noc. Literki "L" oraz "S"

 
Witamy w Nowym Roku 2019!
Na dzisiejszych zajeciach omawialismy roznice pomiedzy dniem i noca oraz poznawalismy literki: L i S. Karty pracy znajduja sie w podrecznikach dzieci. Kochani cwiczcie i powtarzajcie w domu poznawane literki. Tylko w ten sposob sie one utrwala. Przejrzyjcie razem z dziecmi ksiazki. Chcialybysmy aby cwiczenia do strony 75 byly uzupelnione.(powoli, sukcesywnie).Planujemy zebrac pierwsza czesc podrecznikow, sprawdzic podczas ferii zimowych.
Przepraszam, ale w tym roku nie uzupelniamy podrecznika chronologicznie, po kolei (z roznych przyczyny).
Pozdrawiam Malgorzata Zieziulewicz

 

 

2019-01-05 22:45:54 ET

Małgorzata Zieziulewicz
12 stycznia 2019

 


- - - Strona 1 z 22 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs