ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020. 14 WRZEŚNIA GODZ. 9:30

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
21 września 2019 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa PRZEDSZKOLEStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 22 - - -

 


Co fruwa.

 
Kochani dzieci oprocz karty pracy byly proszone o zabranie podrecznikow do domow. Prosze dokonczcie uzupelniac cwiczenia pod tematem "Co fruwa." I lierka L. Zbliza sie koniec roku, tak wiec jezeli jakies cwiczenia sa nieuzupelnione prosze zmobilizujcie dzieciaczki teraz, aby je dokonczyli. W najblizsza sobote bedziemy towrzyc piekne upominki dla mam, juz nie moge sie doczekac.
Pozdrawiam Malgorzata Zieziulewicz

 

 

2019-05-09 11:18:15 ET

Małgorzata Zieziulewicz
11 maja 2019

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Praca domowa

 
Witam!

Proszę wydrukowac z zalacznika warzywno- owocowe obrazek i pokolorowac. Podaje rowniez przepis na "Dinozaurowy koktaij"
- 2 banany
- garsc szpinaku lub kale
- sok z limonki lub cytryny
- woda

Pozdrawiam
Ewa Chelstowska

 

 

 

 

2019-03-31 18:28:15 ET

Ewa Chelstowska
5 kwietnia 2019

 


Praca domowa

 
Witam!

Na ostatniej lekcji dzieci poznaly literke "R". Prosze odrobic karte pracy poprzedniej lekcji z literka ,,P" i z ostatniej lekcji literka ,,R".

Pozdrawiam
Ewa Chelstowska

 

 

2019-03-10 19:03:02 ET

Ewa Chelstowska
8 marca 2019

 


Konkurs recytatorski

 
Kochani na ostatnich zajeciach poznalismy literke"P". Prosze szukajcie wyrazow rozpoczynajacych sie na ta literke. Wymawiajcie je glosno I powtarzajcie wraz ze swoimi dzieciakami, (pociag, paper, pies, pilka, piasek, itp.) Kazdej miejsce jest dobre na nauki: samochod, sklep, park.
Zadanie domowe na najblizsza sobote to cwiczenie wiersza na konkurs recytatorski. Elminacje klasowe juz w sobote 9 marca. Uczniowie I ich rodzice proszeni sa rowniez o wykonanie pracy plastycznej o temetyce patriotycznej, technika dowolna (np. Orzel bialy wyklejany lub malowany farbami, flaga polski itp). Prace zostana wystawiane na Sali Jana Pawla 16 i 23 marca podczas elminacji miedzyszkolnych. Pozdrawiam Malgorzata Zieziulewicz

 

 

2019-03-05 20:26:59 ET

Małgorzata Zieziulewicz
9 marca 2019

 


Praca domowa

 
Witam!
Na ostatniej lekcji dzieci poznaly literke "G", prosze odrobic karte pracy z ta literka. Chce rowniez panstwu powiedziec, ze pracujemyz z dziecmi z druga czescia podrecznika ale dzieci nie biora go do domu, poniewaz my pracujemy na nim w szkole. Dzieci jako zadanie domowe otrzymuja karty pracy, ktore nalezy zawsze przyniesc do szkoly podpisane. Prosze rowniez pamietac o naszym konkursie recytatorskim. Na razie tylko jedno dziecko przynioslo mi wierszyk.

Pozdrawiam
Ewa Chelstowska,

 

 

2019-02-26 17:49:05 ET

Ewa Chelstowska
27 lutego 2019

 


Praca domowa

 
Witam!

Prosimy jeszcze w dalszym ciagu uzupelniac wszystkie cwiczenia z pierwszej czesci podrecznika. Uzupelnione juz ksiazeczki mozna przyniesc do sprawdzenia. Na ostatnich zajeciach poznalismy literke „J” i na prace domowa jest karta pracy z ta literka oraz w zalaczniku dodatkowa karta pracy. Prosze wydrukowac.

Pozdrawiam
Ewa Chelstowska

 

 

 

 

2019-02-04 17:58:26 ET

Ewa Chelstowska
8 lutego 2019

 


- - - Strona 1 z 22 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs