"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
14 grudnia 2019 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa II AStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 67 - - -

 

Mama lekarz, rzeczownik i czasownik

 
Witam,
Na zadanie prosze nauczyc sie czytac tekst s.47- 48 pt."Mama lekarz", w cwiczeniach prosze zrobic s.53. Prosze slownie utrwalac czasowniki i rzeczowniki. Zapowiadam pierwsze dyktando: Prosze nauczyc sie pisac 3 pierwsze linijki tekstu s.47 to jest 5 zdan.
Serdecznie dziekuje za piekne kwiaty i upominki z okazji Dnia Nauczyciela .
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-10-14 09:12:33 ET

Sylwia Kloczkowska
19 października 2019

 


Jesienne wycieczki, rzeczownik

 
Witam serdecznie,
Na zajeciach rozmawialismy o wycieczkach i ich rodzajach oraz wprowadzilam rzeczowniki czyli nazwy rzeczy, ludzi, zwierzat, roslin i miejsc (prosze utrwalic ustnie). Na zadanie domowe prosze pieknie nauczyc sie czytac tekst ze strony 40 - 41 pt." Pajecza przeszkoda". Prosze wykonac cwiczenia na s. 45 - 46. Prosze pamietac o zestawach wyrazow zrobionych przez pania Anie. Prosze ulozyc zdania z tymi wyrazam, zapisac w zeszyciei i umiec je czytac. Jesli ktos nie ma zestawu prosze ulozyc 5 zdan z dowolnie wybranymi wyrazami.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-10-07 20:24:33 ET

Sylwia Kloczkowska
12 października 2019

 


Jesien, czasownki

 
Witam,
Serdecznie dziekuje za obecnosc na zebraniu klasowym, chcialam poinformowac ze nasza trojke klasowa tworza: p. Sylwia Brucker, p. Ania Zurowska - Uthman i p. Ania Kosiak - bardzo dziekuje. Przedstawicielem z naszej klasy do komitetu rodzicielskiego jest p. ania Zurowska - Uthmam, za co tez bardzo dziekuje.
Na zadanie domowe prosze aby dzieci nauczyly sie pieknie czytac czytanke pt. Sekret s. 30.Na zajeciach wprowadzilam czasownik, prosze o ustne utrwalenie. Prosze aby dzieci zrobily cwiczenia 7 i 8 s.35 oraz 10 i 11 s.36. W zeszycie pod tematem prosze narysowac jesienna ilustracje. Przypominam ze dzieci dostaly zestawy wyrazow do nauki czytania prosze ulozyc z nimi zdania i zapisac w zeszycie.
Pozdrawiam i zycze milego tygodnia, Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-09-29 09:08:39 ET

Sylwia Kloczkowska
5 października 2019

 


Zazady zachowania w szkole.

 

Witam,
Na zajeciach omawialismy zasady bezpiecznego i kulturalnego zachowania w szkole, mozna je powtorzyc z dziecmi w domu (projekt czerwone jabluszka). Prosze nauczyc sie pieknie czytac tekst pt. Pierwszy dzien w szkole s.20 (jesli tekst jest za dlugi lub za trudny dla niektorych dzieci prosze podzielic tekst na mniejsze czesci i cwczyc codziennie po kilka linijek a do piatku uda sie wszystko pieknie nauczyc.)
Prosze wykonac strony 27 i 28 w ksiazkach. W zeszycie prosze napisac 2 zdania o polskiej szkole.
Pozdrawiam Sylwia Wadach - Kloczkowska

 

 

2019-09-22 21:40:40 ET

Sylwia Kloczkowska
28 września 2019

 


Powrot z wakacji

 
Witam serdecznie,
Bardzo milo przebiegl nam pierwszy dzien szkoly, dzieci wiele opowiadaly o wspanialych wakacjach.
Na zadanie domowe prosze wykonac w domu powtorke z klasy 1-podrecznik s. 6-10. Prosze nauczyc sie pieknie czytac tekst pt. "Powrot z wakacji" s.11.
Jeszcze raz prosze aby dzieci mialy zeszyty w grube linie format A4 (wielkosci kartki do drukarki) oraz piornik. W zeszycie prosze narysowac jedna przygode z wakacji.
Dziekuje za pomoc i udzial w Dozynkach parafialnych. Przypominam ze w sobote odbedzie sie walne zebranie rodzicow. Jesli ktos zrezygnowal ze szkoly bardzo prosze o powiadomienie mnie lub dyrekcji szkoly. Przypomninam ze zbieram na podreczniki 50$.
Dziekuje i pozdrawiam Sylwia Wadach-Kloczkowska

 

 

2019-09-16 12:33:22 ET

Sylwia Kloczkowska
21 września 2019

 


- - - Strona 2 z 67 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs