"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Szkolne
14 grudnia 2019 | 09:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia Komitetu RodzicielskiegoStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 13 - - -

 

Witamy! / Welcome!

 
Witam serdecznie w nowym roku szkolnym!
Zapraszamy na walne zebranie Rodzicow jutro o godz. 10.00 rano w sali pod szkola. Wybierzemy nowy Komitet Rodzicielski oraz jego przewodniczacego, omowimy budzet komitetu za zeszly rok szkolny oraz porozmawiamy o planach na nadchodzacy rok.
JUTRO OTWIERAMY SZKOLNY SKLEPIK :)
Zapraszamy!
Barbara Bilinska Bolec

Welcome in the new school year!
Tomorrow at 10.00am in the hall under school there will be a meeting with all of the Parents. We will elect a new Parent's Committee, we will talk about last year's budget and plans for the future.
SCHOOL CAFFETERIA WILL BE OPEN TOMORROW :)
Please feel cordially invited.
Barbara Bilinska Bolec

 

 

2019-09-20 21:41:12 ET

Barbara Bilinska Bolec

 


Dzien Rodziny - sobota 1 czerwca 9.30-13.30

 
Dzien dobry Panstwu!

W wyniku nieporozumienia w poprzednim komunikacie podano nieprawidlowe informacje. Dzieci bez opiekunow nie pozostana w budynku szkolnym lecz wezma udzial w pikniku i beda pod opieka nauczycieli. Prosze o przekazanie tej informacji innym Rodzicom.

Najwyzszym priorytetem dnia jutrzejszego nadal pozostaje bezpieczenstwo dzieci dlatego BARDZO UPRASZA SIE o przestrzeganie nastepujacych zasad:
1. Prosimy o wypelnienie deklaracji dla dzieci, ktore beda mialy opiekunow i oddanie ich nauczycielom aby bylo wiadomo, ktore dzieci beda z nauczycielami, a ktore z Rodzicami.
2. Wszyscy wychodza glownym wejsciem szkolnym (nie przez parking) ida w dol Fr Songin Way do swiatel, przechodza ulice i skrecaja w prawo by dojsc do gornego parkingu.
3. Odbior dzieci bedzie o godz. 13.30 z klas aby nauczyciele wiedzieli kto odbiera dzieci. W klasach mamy otrzymaja tradycyjnie kwiaty.
4. Przez caly czas bedzie dostep do szkoly (prosze dzwonic do drzwi) oraz do toalet w sali Jana Pawla II.
5. Dzieci moga opuszczac teren parkingu (np. do toalety) tylko i wylacznie pod opieka doroslych. Przy bramie bedzie stala osoba pilnujaca wejscia/wyjscia.
6. Wszystkie obecne osoby dorosle prosi sie o pilnowanie bezpieczenstwa dzieci. Wszystkie dzieci sa nasze i ich bezpieczenstwo jest najwazniejsze.

Zapraszamy cale Rodziny do wspolnej zabawy (mozna przyniesc koce). Na parkingu bedzie zapewniona woda oraz apteczka pierwszej pomocy. W grach i zabawach beda nagrody dla dzieci i doroslych dlatego prosimy wszystkich o ubior sportowy.

W zalaczniku jest plakat o pikniku.

Zyczymy Wszystkim wspanialej zabawy!

 

 

2019-05-31 14:18:30 ET

Barbara Bilinska Bolec

 


Dzien Rodziny/ Family Day

 
Szanowni Rodzice!

Zapraszamy na Dzien Rodziny (polaczenie Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty) w te sobote 1 czerwca br o godz.9.30rano.
Po zakonczeniu przedstawienia (poczatek o 10.00) dzieci wracaja do klas na pizze i hot dogi. Rodzice sa odpowiedzialni za rozniesienie pokarmow. Reszta Rodzicow zostaje w sali JPII na lunch, kawe i paczki. Ok. 11.45 Rodzice odbieraja dzieci z klas i od tego momentu sa za nie odpowiedzialni.
TYLKO DZIECI, KTORYM BEDA TOWARZYSZYLI DOROSLI OPIEKUNOWIE PO ZLOZENIU DEKLARACJI Z PODPISEM RODZICA MOGA WZIAC UDZIAL W PIKNIKU.
Dzieci, ktore nie beda mialy opiekunow i/lub deklaracji pozostana w szkole aby ogladac bajke. Deklaracja w zalaczniku. Deklaracje oddajemy Nauczycielom rano przy wejsciu do klas.
Przechodzimy na gorny parking koscielny na piknik dla calych Rodzin. W programie DJ Kaz, moonwalk, magik, baloon twisting,malowanie twarzy,lody i napoje oraz gry i zabawy z nagrodami dla Dzieci i Rodzicow. Zakonczenie o13.30. Mozna sobie przyniesc koce/krzesla.
Nauczyciele beda prowadzili zabawy wraz z chetnymi Rodzicami dlatego dzieci przez caly czas musza pozostawac pod opieka swoich Rodzicow.
Z gory dziekujemy za wspolprace. Plakat przeslemy w oddzielnym komunikacie.

 

 

2019-05-30 19:36:57 ET

Barbara Bilinska Bolec

 


Najlepsze zyczenia w Dniu Matki - Happy Mother's Day

 
Drogie Mamy!

W dniu Waszego swieta zyczymy Wam samych cudownych chwil nie tylko dzis lecz kazdego dnia roku. Niech kazda mama czuje sie dzis kochana i rozpieszczana niczym krolowa. Niech ten dzien pozostanie w Waszej pamieci jako niezwykle wyjatkowy i radosny czas. Niech nam zyja wszystkie Mamy! Komitet Rodzicielski
"Matka – to najpiękniejsze słowo w językach świata. Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka." abp Stanisław Wielgus

Dear Mothers!

A mother’s love for her child is like nothing else in the world. It knows no law, no pity, it dares all things and crushes down remorselessly all that stands in its path.
Agatha Christie
Happy Mothers Day to our wonderful Moms. Have a blast and enjoy every second of it!

Barbara Bilinska Bolec

 

 

 

 

2019-05-12 20:46:33 ET

Barbara Bilinska Bolec

 


Wesołych świąt Wielkiej Nocy!

 
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja” wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzy Komitet Rodzicielski.

 

 

 

 

2019-04-20 08:31:58 ET

Radoslaw Tomala

 


- - - Strona 2 z 13 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Boston, Massachusetts
655 Dorchester Avenue - Boston, MA 02127 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs